Sosyal medya

Video

Yılın En İyi Beş Telefonu (Ersin Akman’a Göre)

Yılın En iyi Beş Telefonu listesi hazırlayan Ersin Akman 2020 yılında çıkan favori telefonlarını derledi. Bakalım Ersin’in en iyi beşlisi hangi telefonlar imiş.


İlginizi çekebilir; 2020’NİN EN İYİ AKILLI SAATLERİ | Hangisi tercih edilmeli?

reklam

Yılın En İyi Beş Telefonu (Ersin Akman’a Göre)

Neredeyse her yıl bu zamanlara geldiğimizde kendimce bir envanter çıkarmaya çalışıyorum. “Yılın en başarılı markası hangisiydi, yılın en beğenilen veya üzerinde en çok konuşulan telefon modelini kim satışa çıkardı?” gibi.

reklam
Aorus reklamı

Bu listeyi genellikle ofis arkadaşlarımla paylaşıyorum.

Bu yıl ilk kez bana göre Yılın En İyi Beş Telefonu listesini tüm takipçilerimizle paylaşmaya karar verdim. Üstüne bir de yılın en beğendiğim cep telefonu markasını bu videoda ağzımdan kaçırdım 🙂

Bu listenin tamamen kişisel görüşlerim olduğunu lütfen unutmayın. Yani bu videodaki asıl derdim bana “Hangi telefonu alayım?” diye soranlara toptan bir cevap vermek.

Farkındaysanız videoda hiçbir modelin teknik detayına girmeden sadece yorumlarımı dile getiriyorum. Çünkü teknik detaylarda boğulan birçok izleyenimizin iş satın almaya geldiğinde karar veremediğini görüyorum.

Kağıt üzerinde “o iyi, bu kötü” demekle para verip cep telefonu satın almak arasındaki farkı çok iyi biliyorum. Çünkü yılda 5 kere, 9 – 10 farklı modeli soran takipçilerimiz var. Sonradan pişman olma korkusu birçok insanın içini yiyor.

O nedenle bu listeyi hazırlarken lütfen ne yapmaya çalıştığımı anlamaya çalışım.

Ne fiyat – performans konusuna odaklandım, ne de doğrudan önerdiğim telefonların fiyatlarına baktım. Bir dostum bana “hangi telefonu alayım?” diye sorduğunda son zamanlarda hangi modelleri öneriyorsam bu videoda da aynı modelleri sizlerle paylaştım.

Bazı Telefonlar Neden Bu Listede Yok?

“Mi Note 10 Lite veya OPPO Reno 3 Pro iyi telefonlar değil mi ki bu listede yok?” diyenler de olacaktır muhtemelen. Herhangi bir telefonun bu listede olmamasının tek nedeni benim son günlerde o telefonu kimseye önermiyor olmam. Başka herhangi bir neden yok.

Unutmadan bu videoda adı geçen ürünlerin tamamının güncel fiyatlarını aşağıdaki URL’lerden öğrenebilir, telefonları satın alabilirsiniz.

 

Adventure İstanbul
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Philips OneBlade | Kusursuz Tıraş Teknolojisi

philips oneblade

Hayatımı kolaylaştıran teknolojileri seviyorum. Bunun her zaman cep telefonu veya bilgisayar olması da gerekmiyor. Philips OneBlade de bu teknolojilerden biri.


İlginizi çekebilir: Philips Fidelio X3 ilk bakış | Kulaklık değil, Hi-Fi kulaklık!

reklam

Philips OneBlade neler sunuyor?

Philips OneBlade de günlük hayatta yapmaktan keyif almadığım şeylere daha az zaman ayırmamı sağlayan ürünlerden biri olarak hayatıma girdi. Bu cihaz sayesinde yapmaktan keyif aldığım şeylere daha çok zamanım kalıyor. Kolayca anlayabileceğiniz gibi tıraş olmayı, tıraş olmaya zaman ayırmayı, berbere gitmeyi sevmiyorum. O nedenle de çoğunlukla suratımda bir karış sakalla dolaşıyorum. Daha doğrusu dolaşıyordum. Philips’in OneBlade isimli hibrid tıraş makinesiyle tanıştıktan sonra işler değişti.

OneBlade’in saniyede 200 kesim yapabilen makasları ve kutusundan çıkan 1 mm’lik, 3 mm’lik ve 5 mm’lik tarakları sayesinde artık hızlıca tıraş olabiliyorum. Üstelik suratımı kesmiyorum, cildim tahriş olmuyor.

reklam
Aorus reklamı

Ersin’in kullandığı Philips OneBlade’i Hepsiburada’da incelemek ve arzu ederseniz satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Adventure İstanbul
Devamını oku

Sizden Gelenler

Yeni Konsept | Hangi Film karakterini oynamak isterdik? Sorun Söyleyelim #14

Yazan:

Sorun Söyleyelim #14 videosuyla karşınızdayız. Yeni konseptimizle beraber Dilşah’ın herkese tek bir soru soracak Kahkahanın bol olduğu serimizde sizler de bu konsepte sorularınızın yanıtlanmasını istiyorsanız sosyal medyada yapılan Sorun Söyleyelim konsepti paylaşımlarına sorularınızı iletebilirsiniz.

Dilşah’ın sunduğu Sorun Söyleyelim serimizde bu hafta Aydoğan, Yıldıray, Eray ve Ersin sizlerden gelen soruları cevaplıyor. Instagram, Twitter ve Facebook üzerinde yapılan paylaşımın altına verdiğiniz cevaplardan biri seçilerek, her hafta cumartesi günü Hardware Plus ekranlarında cevaplanacak. Sizler de bu konsepte sorularınızın yanıtlanmasını istiyorsanız sosyal medyada yapılan Sorun Söyleyelim konsepti paylaşımlarına sorularınızı iletebilirsiniz.

reklam

Haftanın Sorusu;

Hangi film karakterini oynamak isterdik?

Adventure İstanbul
Devamını oku

Cuma Raporu

Cuma Raporu #144: GeForce Now fiyatı, Redmi Note 10 ailesi ve dahası

Cuma Raporu #144: GeForce Now fiyatı, Redmi Note 10 ailesi ve dahası

Cuma Raporu #144 videomuzda, geçtiğimiz haftanın öne çıkan haberlerini derledik. Bakalım bu hafta neler olmuş?


İlginizi çekebilir; BU NASIL ANTUTU PUANI?! | Samsung Galaxy S21 Ultra incelemesi

reklam

Cuma Raporu #144: GeForce Now fiyatı, Redmi Note 10 ailesi ve dahası

Zaman Çizelgesi

reklam
Aorus reklamı

00:00 Giriş
01:10 Redmi Note 10 ailesi tanıtıldı
14:27 SpaceX Starship SN10 ile başarılı iniş yaptı
18:12 GeForceNow fiyatları belli oldu
22:42 Netflix Türkiye üyelik ücretlerine zam geldi
26:17 Huawei AppGallery aktif kullanıcı sayısı 530 milyona ulaştı
35:47 Find X3 özellikleri belli oldu
41:41 İkinci el araç satışlarına vergi yolda
45:17 Yeni Nesil Windows Geliyor
50:22 Türkiye’de yapılan aşının Faz-3 detayları

Adventure İstanbul
Devamını oku

Forumdan Son Mesajlar

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler