Sosyal medya

Kültür-Sanat

HBO Max ücretsiz deneme seçeneğini kaldırdığını açıkladı!

HBO Max

HBO Max, 1 haftalık ücretsiz deneme seçeneğini yeni kullanıcılar için kaldırdığını açıkladı.


İlginizi çekebilir; Warner Bros. filmleri, sinemayla aynı gün HBO Max’te!


Wonder Woman 1984 filminin HBO Max üzerinden yayınlanacağını daha önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Film yayınlanmadan şirket, kullanıcılarını üzen bir adım attı.  HBO Max ücretsiz deneme sürümünü sunmayacağını açıkladı. Ücretsiz abonelik sayesinde Wonder Woman 1984 filmini izleme planı kurduysanız alternatif bir plan yapmanız gerekiyor. Bu haftadan itibaren yeni abonelikler için ücretsiz kayıt seçeneği kaldırılıyor. Wonder Woman 1984, 25 Aralık tarihinde yayınlanmadan şirket böyle bir karar aldı.

Daha önce Netflix ve Disney+ platformları için de ücretsiz üyeliğin kaldırıldığını görmüştük. HBO Max şirketinin yaptığı bu hareketin bazı insanları üzmesi muhtemel olsa da bu şaşırtıcı değil. Şirketin bir sözcüsü CNET’E verdiği demeçte “Potansiyel abonelerin HBO Max servisinin sunduğu her şeye erişmeleri için esnek yollar sağlamak için tekliflerimizi sık sık güncelliyoruz ve yineliyoruz.” dedi.

HBO Max- Warner Bros 1984

Wonder Woman 1984, 2021 yılının en popüler yayınlarından biri olarak karşımıza çıkacak. Filmin çıkış tarihine gözler çevrilmişken HBO Max tarafından alınan ücretsiz abonelik iptali kararının stratejik olduğu düşünülüyor. Tüm Warner Bros. filmlerinin sinemayla aynı gün yayınlanacağını duyuran şirket bu sayede muhtemelen herhangi bir üye kaybı yaşamayacak. Şu an çekilen ve yayınlanması planlanan Matrix 4, Dune: Çöl Gezegeni, Enola Holmes gibi filmleri merakla bekleyen bir kitle bulunmakta. Kullanıcılar aylık 15 dolar ödeyerek tüm bunlara ve daha fazlasına erişme şansına sahip olacaklar.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Ali Dirican

Teknoloji, otomobil ve ekonomi

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval