Sosyal medya

Kültür-Sanat

Wonder Woman 1984 filmi HBO Max’te yayınlanacak

wonder woman 1984

Dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle Wonder Woman 1984 defalarca ertelenmişti. Son olarak 25 Aralık 2020 tarihinde vizyona gireceği açıklanan film, Warner Bros’un sahibi olduğu dijital yayın platformu HBO Max’te yayınlanacak.


İlginizi çekebilir: Wonder Woman 1984 için ilk fragman yayınlandı!


Wonder Woman 1984 çıkar çıkmaz HBO Max’te yayınlanacak

Yaklaşık bir yıl önce ortaya çıkan salgın sebebiyle birçok film, ertelenmek durumunda kalmıştı. Bu filmlerden birisi de Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Wonder Woman’ın devam filmiydi. Defalarca ertelenme kararı alan film, alınan son karar neticesinde sinema salonlarında gösterime girecekti. Ancak vakaların yeniden artış göstermesi sebebiyle Warner Bros, filmi sinema salonlarının yanı sıra, HBO Max’te de yayınlama kararı aldı. Bu karar filmin hayranları tarafından sevinçle karşılanırken, 200 milyon dolarlık dev bütçeli bir filmin dijital bir platformda yayınlanacak olması, dijital platformların yavaş yavaş sinema salonlarının yerini alacağının da bir göstergesi olabilir.

wonder woman 1984

Yeni Wonder Woman  filmi, sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max’te de yayınlanacak ve kullanıcılardan film için ek bir ücret alınmayacak. Hali hazırda aboneyseniz veya yeni abone olacaksanız, platformun sizden aylık veya yıllık olarak istediği ücreti ödemeniz yeterli olacak. Ancak HBO Max, henüz ülkemizde hizmet vermiyor. Wonder Woman filminin yönetmenliğini Patty Jenkins yaparken, filmin kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal ve Robin Wright gibi isimler bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Emre Şişmanoğlu

Teknoloji ve oyun meraklısı, mühendis adayı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval