Sosyal medya

Kültür-Sanat

Warner Bros. filmleri, sinemayla aynı gün HBO Max’te!

Warner Bros.

Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden birisi olan Warner Bros., geçtiğimiz günlerde Wonder Woman 1984 filminin sinema salonlarıyla eş zamanlı olarak HBO Max’te de yayınlanacağını duyurmuştu. Bugün yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre bu durum yalnızca Wonder Woman 1984 filmi ile sınırlı kalmayacak.


İlginizi çekebilir: Wonder Woman 1984 filmi HBO Max’te yayınlanacak


HBO Max, Warner Bros.’un 2021 yılında vizyona girecek filmlerini aynı gün yayınlayacak

Dijital yayın platformu HBO Max, Warner Bros.’un 2021 yılı içerisinde sinemalarda vizyona girecek tüm filmlerini, vizyona girdikleri gün yayınlayacak. 2021 yılında Warner Bros.’un yapımcılığını ve dağıtımını üstlendiği filmler arasında başrollerinde Timothée Chalamet, Zendaya, Jason Momoa gibi isimlerin yer aldığı Dune, başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı Matrix 4, klasikleşmiş bir çizgi film olan Tom & Jerry’nin yeni çıkacak olan filmi, başrollerinde Margot Robbie, Pete Davidson, John Cena gibi isimlerin yer aldığı The Suicide Squad 2, başrolünde Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown’un yer aldığı Godzilla vs. King Kong gibi dev bütçeli gişe filmleri yer alıyor.

Dijital platformdan yapılan açıklamaya göre bu durum şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri için geçerli. 2021 yılında vizyona girecek filmler, Amerika’daki vizyon tarihlerine göre platformdaki yerlerini alacaklar ve platformu Amerika’da kullanan kullanıcılar için izlenebilir olacaklar. Maalesef, 2018 yılında yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu HBO Max, henüz ülkemizde hizmet vermiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Emre Şişmanoğlu

Teknoloji ve oyun meraklısı, mühendis adayı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval