Sosyal medya

Kripto Para

Binance Bazı Kullanıcılarından DOGE’larını İade Etmesini İstedi!

Binance ‘in bazı kullanıcılarından ilk işlemlerden yıllar sonra aldıkları DOGE ‘larını iade etmelerini talep ettiği bildirildi.

binance doge iade

Dogecoin ağındaki en son güncelleme, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’de sorunlara yol açtı. Şirketin, kullanıcılarından bazılarından, sözde yıllarca sıkışmış ve şimdi yeniden ortaya çıkan kripto paraları iade etmelerini istediğine dair raporlar ortaya çıktı.

Popüler memecoin, bu haftanın başlarında bazı güvenlik sorunlarını çözmeyi, işlem ücretlerini düşürmeyi ve genel performansı iyileştirmeyi amaçlayan 1.14.5 güncellemesinden geçti. Beklendiği gibi, hareket Dogecoin’in en ünlü savunucusu Elon Musk’ın da desteğini aldı.

Ancak, firma “DOGE ağ çekimleriyle ilgili küçük bir sorun” keşfettiğini bildirdiği için güncelleme Binance için bazı sıkıntılara neden oldu. Sonuç olarak, borsa DOGE ağından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı ve ayrıca sorunu çözmek için Dogecoin’in geliştirici ekibiyle iletişime geçti.

Ancak bu durum bazı Binance kullanıcıları için daha da kötü bir hale gelmiş gibi görünüyor. Öyle ki bazı kullanıcılar, Twitter üzerinden Binance’ın kendilerinden DOGE’larını istediği iddiasıyla şikayetlerini paylaştılar.

Çinli gazeteci Colin Wu da bu konu ile ilgili bir paylaşım yaptı ve yıllar önce başarısız olan bazı işlemlerin şimdi gerçekleştiğini, bunun da daha yaşlı kullanıcıların görünüşte kayıp DOGE tokenları aldığı anlamına geldiğini söyledi. Wu ayrıca Binance’in fonları iade etmek için bu müşterilerle temasa geçtiğini de sözlerine ekledi.

Dogecoin Developers ekibi Twitter’da bazı işlemlerin gerçekten bir yıldan uzun bir süre önce Binance’de takıldığını ve iki tarafın iletişim halinde olduğunu doğruladı. Dogecoin’in geliştiricileri,  sırada sorunu çözemeseler de 1.14.5 güncellemesinin ardından söz konusu işlemlerin başarıyla aktarıldığını dün güncelledi.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval