Sosyal medya

Basın Bülteni

TP-Link, Deco serisiyle WIFI sistemleri genişleyecek!

vivo

TP-Link, Deco serisi Mesh teknolojili WiFi sistemlerini genişletmek amacıyla kullanacağı yeni ürününü satışa sunmaya hazırlanıyor. Deco M3W modeli ürün, herhangi bir prize takılarak kullanılabilecek.


İlginizi çekebilir: SIM kart ile çalışan router! TP-Link Archer MR600

reklam
HONOR MagicWatch 2

Son dönemde Mesh teknolojili ev WiFi sistemleri ile geniş ve katlı evlerdeki WiFi sorunlarına çözümler geliştiriliyor. Mevcut Deco kullanıcılarının ağ genişletmek amacıyla kullanabilmek amacıyla tasarlanan Deco M3W tüm Deco modelleriyle uyumlu.

Daha önce birkaç birimden oluşan bir Deco ev WiFi sistemi kuran kullanıcılar, zaman içinde bu mevcut ağı daha genişletmek isteyebilirler. Bu teknolojiyle istenirse, apartmanlar arası ağı genişletmek bile muhtemel imkanlar dahilinde kullanılabiliyor.

Deco M3W’yi WiFi sinyallerinin ulaşması istenen koridor, mutfak, banyo, garaj veya bodruma yakın bir mesafeye takıp çalışır hale getirmek oldukça pratik. Deco M3W, aynı ağ adı ve şifreyle mevcut Mesh WiFi ağı da kapsam alanının arttırılabiliyor.

Yüksek WiFi hızıyla, kesintisiz bağlantı keyfini çıkarın

Deco M3W, çift bant ve AC desteğine sahip ve toplamda 1200Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Birçok fonksiyonuyla çok sayıda cihazın bağlı olduğu WiFi ağlarına ne kadar cihaz olursa olsun kesintisiz ve hızlı erişim imkanı veriyor.

Deco M3W, sadece kesintisiz ve güçlü bir Wifi erişimi oluşturmuyor, bunun yanında diğer Deco modellerinde olduğu gibi güçlü bir Ebevyn Kontrol özellikleri sunuyor. Basit ve sezgisel kontroller sayesinde kullanıcı profillerine dönük çeşitli profiller oluşturabiliyorsunuz.

Bu hafta içerisinde Türkiye piyasasına girişini gerçekleştirecek Deco M3W modelinin satış fiyatı, KDV dahil 48USD (279TL, KDV hariç)  olarak açıklanıyor.

Teknolojiyle içli dışlı olmayı seven, yapay zeka teknolojilerine hayran, kendi halinde bir yazar.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın Bülteni

TP-Link’in yeni oyun yönlendiricisi “AX11000” satışa sunuldu!

TP-Link

TP-Link, en hızlı oyun yönlendiricisi (router) olan Archer AX11000’i Türkiye’de satışa sundu. WiFi 6 destekli olan yönlendirici, kesintisiz ve hızlı online oyun sunduğu belirtiliyor. Üstelik ürün USB-C dahil farklı bağlantı tiplerine de destek veriyor.


İlginizi çekebilir: TP-Link, uygun fiyatlı yeni IP kamera ailesini duyurdu!

reklam
HONOR MagicWatch 2

Yeni nesil, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan Archer AX11000, 10 Gbps’nin üzerinde (2 adet 5 GHz bandında 4804 + 4804 Mbps ve 2.4 GHz bandında 1148 Mbps) şaşırtıcı WiFi hızlarına ulaşabiliyor. OFDMA teknolojisi ile ağ verimini dört kat artırıyor ve gecikmeleri azaltıyor. Bu sayede daha fazla cihaz ağa bağlansa ve yüksek uygulamaları çalıştırsa bile  performansı düşmüyor. Oyunseverler, en düşük WiFi gecikme süresinden yararlanarak takım arkadaşlarıyla birlikte oyun keyfi yaşayabiliyorlar.

Archer AX11000’de oyun keyfini artırıcı farklı özellikler de yer alıyor. Bunlardan biri olan ‘Oyun Hızlandırıcı’ özelliği, oyun akışlarını otomatik olarak algılayıp iyileştirmeyi sağlıyor. Böylece oyuncunun tepki hızı kadar hızlı bir ağ ve daha sürükleyici oyun deneyimi yaşanıyor. Ayrıca ince ayarlı kullanıcı arayüzü sayesinde oyun istatistiklerini görmek, gerçek zamanlı gecikmeyi, oyun süresini ve sistem kullanım bilgilerini edinmek mümkün.

TP-Link

 

TP-Link’in Archer AX11000 ile gerçek oyun deneyimi için 5 GHz desteği bulunduruyor!

TP-Link’in WiFi 6 destekli yeni oyun yönlendiricisinde yer alan iki adet 5GHz’lık banttan biri, oyun bandı olarak ayrılıyor ve oyun oynanan cihazlar bu banda yönlendiriliyor. Oyun oynanırken aynı anda evin diğer üyeleri Netflix’te film izleseler bile oyun keyfi sekteye uğramıyor. Bir 5Ghz bandına oyun, diğer 5GHz bandına ise film yönlendiriliyor ve her iki taraf da sorunsuz bir bağlantı deneyimi yaşıyor.

Tüm bu özelliklere destek vermek ve ağ performansını her zaman en üst seviyede tutmak için Archer AX11000, güçlü işlemcilerle donatılmış. 1.8GHz dört çekirdekli ana işlemcinin yanı sıra yönlendirici de üç adet yardımcı işlemci ve  1 GB RAM bulunuyor.

TP-Link’in yeni oyun yönlendiricisi farklı bağlantı tiplerini destekliyor. Cihaz üzerinde 1 adet 2.5G WAN, 8 adet 1G LAN girişinin yanı sıra hem USB A hem de USB C 3.0 bağlantı noktaları yer alıyor. Bu sayede neredeyse her çeşit cihazı yönlendiriciye bağlamak ve ağa dahil etmek mümkün oluyor.

Archer AX11000, çok yüksek WiFi hızı, güçlü bağlantının yanı sıra güvenliği de en üst seviyede tutan bir cihaz. Tüm ağın ve bağlı cihazların güvenliği için cihazla birlikte sunulan HomeCare güvenlik sistemi içinde Trend Micro antivirüs yazılımı yer alıyor. HomeCare ile hem oyun hesapları, hem sistem güvende kalıyor. Ayrıca cihaz WPA3 güvenlik protokolünü destekliyor.

IPv6, VPN gibi özelliklere sahip olan yönlendirici Amazon Alexa ve IFTTT desteği sayesinde ses ile de yönetilebiliyor. Archer AX11000, TP-Link’in ücretsiz uygulaması olan Tether üzerinden kolayca kurulup yönetilebiliyor. Üstelik ilk kurulumda Bluetooth üzerinden yönlendiriciye bağlanıp kurulum yapılabiliyor.

Türkiye’de teknoloji mağazalarında satışa sunulan WiFi 6 destekli, güçlü oyun yönlendiricisi Archer AX11000’in satış fiyatı ise KDV dahil 569 USD (3500 TL civarı) olarak açıklanıyor.

Devamını oku

Basın Bülteni

TP-Link, uygun fiyatlı yeni IP kamera ailesini duyurdu!

TP-Link

TP-Link, uygun fiyatlı yeni IP kamera ailesi olan Tapo serisinin ilk ürününü Türkiye’de satışa sundu. Hem gündüz, hem de gece çekim yapabilen, hareketli ve çift yönlü ses iletme gibi gelişmiş özellikler bulunan Tapo C200, 45 dolar fiyatla raflarda yerini buldu.


İlginizi çekebilir: TP-Link yeni ince gövdeli powerbank’ini Türkiye’de satışa sundu!

reklam
HONOR MagicWatch 2

IP kameralar, başta güvenlik amacı olmak üzere evlerde giderek daha fazla kullanılmaya başlandı. Özellikle çocuklu aileler, evde hasta ya da yaşlı, bakım gerektiren birey olanlar ya da sık seyahat edenler evin ve evdekilerin kontrolü için IP kamera kullanıyorlar ve dünyanın her yerinden akıllı telefonlar, bilgisayarlar üzerinden evi görüntüleyebiliyorlar.

Artan gereksinimlere paralel olarak daha geniş kesimlerin bu ürünlere rahat ulaşabilmesi için uygun fiyatlı yeni bir IP kamera serisi geliştirdi. Tapo adına sahip bu ürün grubunun ilk üyesi olan Tapo C200, Şubat ayında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hem yatay hem dikey hareket edebilen (pan ve tilt) Tapo C200, yüksek kalitede (1080p çözünürlükte) videolar çekiyor.Oldukça net bu görüntülerle, evdeki her ayrıntıyı yakalamak mümkün oluyor.  Gece de çekim yapabilen kamera, 850 nm (nanometre) kızılötesi gece görüşüne sahip ve düşük ışık koşullarında 9 metreye (30 feet) kadar çekim yapabiliyor.

Hareket algılayıp, kullanıcısına aktarabiliyor!

Tapo C200 kamera, evde olunmayan durumlar için ideal bir güvenlik ürünü. Hareket algılama özelliğine sahip olan kamera, bir hareket algıladığında bildirim göndererek ev sahiplerini uyarıyor. Bu tür durumlarda eğer evde mevcut ise ışık ve ses efektleri ile istenmeyen misafirler korkutulabilir.

Ayrıca bildirim alındığında eğer evde istenmeyen bir durum varsa güvenlik güçlerine de haber verilebiliyor. Bu sayede evden çok uzaktayken de evi güvende tutmak mümkün oluyor.

Gizlilik ve güvenlik bir arada!

Tapo C200’de Gizlilik Modu yer alıyor. Evin ya da odanın mahremiyeti/gizliliği sağlanmak istendiğinde bu mod çalıştırılarak kamera merceği fiziksel olarak kapatılabiliyor. Ayrıca kamerada 128GB kapasiteli micro SD kart desteği yer alıyor ve güvenli depolama için bu yöntem kullanılabiliyor. Bu özellikler sayesinde evin güvenliği korunurken gizlilik de sağlanmış oluyor.

TP-Link’in ücretsiz Tapo uygulaması sayesinde (Android ve iOS destekli) kameranın kurulumu ve kullanımı son derece basit. Bu uygulama ile birkaç dakika içinde kamera çalışır hale geliyor. Bundan sonra yine bu uygulama üzerinden her yerden ve her zaman evin kontrolü sağlanıyor; önceki kayıtlar tarihe göre vb bulunup izlenebiliyor; sabit bir açı bulunabiliyor; kayıtları kontrol için programlama yapılabiliyor.

Uygun fiyatı ile dikkat çeken Tapo C200’ün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 45 USD (yaklaşık 259 TL) olarak açıklanıyor.

Devamını oku

Basın Bülteni

Epson’un, yeni nesil 12 renkli fotoğraf yazıcıları Türkiye’de!

Epson

Epson’un yeni nesil 12 renkli geniş format fotoğraf tarayıcılarını Türkiye’de satışa sundu. Firma, geniş format yazıcı segmentinde sunduğu ilk 12 renkli iki yazıcısıyla birçok uygulamada, yüksek kalite ve çok yönlülük amaçlanıyor.


İlginizi çekebilir: Epson’dan yeni 4K projektör!

reklam
HONOR MagicWatch 2

Epson SureColor SC-P7500 (24 inç) ve SC-P9500 (44 inç), profesyonel provalar için güvenilir bir çoğaltma ve yüksek hacimli üretim için hızlı verim sağladığından sanatçılar ve fotoğrafçılar için ideal bir çözüm.

İki geniş formatlı yazıcı, hem siyah mürekkepleri aynı anda çıkaran hem de turuncu, yeşil ve mor içeren, kullanıcıya etkileyici bir renk doğruluğu sağlayan Epson’un K3 teknolojisi sayesinde, yine firmanın yeni geliştirilen UltraChrome Pro12 mürekkep seti ile tamamlanıyor.

Kusursuz gözüken sanatsal baskılar!

Sanatını, özellikle en üst segment alıcıya sunmak isteyen fotoğrafçılar ve güzel sanatlar profesyonelleri yeni modellerle kusursuza yakın baskıya ulaşıyor.

Mürekkep yelpazesinde 12 renk setine ek olarak; Epson tarafından tasarlanan gelişmiş baskı kafaları, doğru nokta yerleşimini sağlamak ve hatalı baskıları ortadan kaldırmak üzere her renk için 800’e kadar nozül kullanır. 300 dpi çözünürlük ve 12 kanallı μTFP12 baskı kafası sayesinde yüksek hızlı üretim ile kalite bir araya gelir.

Görüntüler aynı zamanda yumuşak tonlamalardan ve doğru doku reprodüksiyonundan da yararlanır. Daha çarpıcı ve etkileyici basılı görüntüler elde edilmesini sağlayan siyah geliştirme kaplama teknolojisi ile daha koyu siyahlar ortaya çıkar.

Gerçek yaratıcı özgürlüğe değer veren ve çok çeşitli ortamlara baskı yapma ihtiyacı duyanlar için SC-P7500 (24 inç) ve SCP9500 (44 inç) sanatsal baskı kağıtlarını, tuvalleri, fotoğraf kağıtlarını ve daha fazlasını destekler.

Prova baskıda endüstrinin standardı bir üst seviyeye taşınıyor

Renk hassasiyetinin önemli olduğu paketleme sektörü veya ön sözleşmeli matbaa işlerinde Epson, prova konusunda endüstri standardını bir üst seviyeye çıkarıyor. Renk ölçümü, kontrol ve düzeltme teknolojileri sayesinde kullanıcılar daha verimli şekilde ve daha güvenle çalışabilecek. Yüzde 99 Pantone¹ kapsamlı sunulan iki yeni modelde, isteğe bağlı spektrofotometre ( SpectroProofer ) ile daha hızlı ve daha doğru renk ölçümü sağlarken,  prova renk kontrolü ise tamamen otomatik yapılabiliyor.

Devamını oku