Sosyal medya

Kripto Para

Shiba Inu Fiyatı 24 Saatte Yaklaşık %50 Yükseldi!

Meme token Shiba Inu ‘nun (SHIB) fiyatı son 24 saatte çift haneli rakamlarla yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Popüler altcoin birimi Shiba Inu (SHIB), artık piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasına girmeye fazlasıyla yakın. SHIB, şu anda piyasa değeri sıralamasında 12. sırada yer alıyor.

CoinMarketCap verilerine göre SHIB son 24 saatte %48 ve son 1 haftada %60’tan fazla yükseliş yaşadı. SHIB, meme tokenın Robinhood’da listelenebileceğine dair söylentilerin ardından 24 Ekim’de 0.000039 doların üzerinde yeni bir ATH rekoru kırdı.

Shiba Inu, kripto para piyasasında son günlerde en çok kazandıran projelerden biri haline geldi. Bu kazanımlar onu son haftalarda fazlasıyla konuşulmasına neden oldu. SHIB’e olan talep, cüzdan adreslerinin iki hafta içinde yaklaşık %10 artmasıyla daha da yükseldiGoogle Trends verileri ayrıca dünya çapındaki ilginin ekim ayının başında birkaç ayın en yüksek seviyesine çıktığını gösterdi. Tüm bunlar, Dogecoin (DOGE) ile benzer birçok şeye sahip olan bu kripto para birimine güçlü bir ilgi olduğunu gösteriyor.

SHIB, yatırımcılarının onunla etkileşime girmesini sağlayan büyük kuruluşlar tarafından da benimsendiğini gördü. Brezilya’nın en büyük borsalarından biri olan Novadax, sadece birkaç gün önce SHIB’yi listeledi. 

Popüler ticaret uygulaması Public de kısa bir süre sonra gelişmeleri takip etti ve kullanıcıların platformda alıp satabilecekleri kripto para birimleri listesine Shiba Inu’yu ekledi. Ardından, Robinhood’un sıradaki olabileceğine dair söylentiler ortaya çıktı ve bu da önemli fiyat pompalarını harekete geçirdi.

Sonuç olarak, SHIB bir günde yaklaşık %50 ve bir haftada yaklaşık %60 artarak 0.000039 doların biraz üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, varlığın şimdiye kadar ekim ayında %450’den fazla arttığı anlamına geliyor. SHIB yazı sırasında 0,00004119 dolar. Piyasa değeri ise 16 milyar doların üzerinde.

Dogecoin katili olarak nitelenen Shiba Inu’nun piyasa değeri bakımından Dogecoin’i geçip geçemeyeceği ise merak konusu. Popüler altcoin DOGE yazı sırasında 32 milyar doların üzerindeki piyasa değeri ile 9. sırada yer alıyor.

CoinGecko verileri, SHIB’nin 1 Ocak 2021’de 0.000000000077 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. 1 Ocak’ta yapılan 1.000 dolarlık varsayımsal bir yatırım, bugün 500 milyon doların üzerinde bir değere sahip.

 

 

*Yatırım tavsiyesi içermez.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval