Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy S21 FE İçin Üretilen Kılıflar Ortaya Çıktı!

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S21 FE modelinin tanıtılıp tanıtılmayacağı tam bir yılan hikayesine dönmüş durumdaydı. Firmanın Z Fold 3’ün satışlarını baltalamak istememesi ve çip krizi yüzünden cihazın tanıtımının iptal edildiği söylentileri geçtiğimiz aylarda gündem olmuştu.

Ancak yakın zamanda sızdırılan ve S21 FE’ye ait olduğu söylenen görüntüler, cihazın tanıtılacağına dair umutları yeşertmiş ve cihazı bekleyenleri oldukça sevindirmişti. Geçtiğimiz günlerde “Box” adlı İngiltere menşeili kılıf üreticisinin sitesinde S21 FE için üretilen kılıfların çıkmasıyla beraber artık cihazın tanıtılacağına kesin gözüyle bakıldığını söyleyebiliriz.

Sitede 11 Adet Kılıf Bulunuyor

Kılıf üreticisinin sitesinde S21 FE için üretilmiş 11 adet kılıf bulunuyor. Bu kılıfların 3 tanesinin ise görselleri siteye eklenmiş durumda.

Sitedeki görseller, S21 FE’nin sızdırılan tasarım detaylarının doğru olduğunu gösteriyor. Bu tasarım detaylarının S21 serisinin giriş modeli olan S21’e oldukça yakın olduğunu söylemeliyiz.

 

 

 

 

 

 

 

Kılıf üreticisinin sitesindeki görseller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu kılıfların, cihazın sızdırılan görsellerine dayanarak üretilmiş olduğunu söylemekte yarar var. Başka kılıf üreticileri de benzer şekilde cihazlar tanıtılmadan önce sızdırılan görsellere dayanarak kılıf üretmiş ve cihazın tanıtımı ile beraber bazı değişiklikler yapmak zorunda kalmıştı.

Ancak, S21 FE’nin bilgisayar ortamında üretilmiş görüntülerinin yanında canlı prototip görüntüleri de olduğu göz önünde bulundurulursa, cihazın tasarım detaylarının neredeyse kesin olduğunu söylemek yanlış olmaz.

S21 FE Neler Sunacak?

Sızıntıların çoğu, S21 FE’nin önceki model olan S20 FE’nin izini takip edeceğini ve S21 serisine göre çeşitli eksiklere sahip olsa da performans gibi önemli konulardan ödün vermeyeceğini gösteriyor.

Bu bağlamda S21 FE, Android’in hali hazırda en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 888 yonga setinin yanında 120 Hz tazeleme hızına sahip 6.41 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran ve 12 MP ana kamera, 12 MP geniş açı kamera ve 8 MP tele-foto kamera olmak üzere üçlü kamera dizilimi ile bizleri karşılayacak.

Siyah, beyaz, mor ve yeşil olarak dört adet renk seçenğinin sunulduğu model için henüz bir fiyat bilgisi gelmiş değil. Fakat S20 FE’nin 128 GB depolamaya sahip varyasyonunun ülkemizde 6.500 Türk Lirası’na satıldığı düşünüldüğünde, S21 FE’nin ülkemize tahmini olarak 8.000 Türk Lirası’ndan giriş yapacağı düşünülüyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? S21 FE ülkemize geldiğinde S21 yerine tercih eder miydiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy S21 FE 11 Ocak’ta Tanıtılabilir!

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Onur Balbaşı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval