Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Google Pixel 6, Pixel 6 Pro, 33W Hızlı Şarjı Destekleyecek

Google Pixel 6

Google, geçtiğimiz günlerde Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu tüm dünyaya resmi olarak tanıttı. Amiral gemisi olan bu telefonlar yeni bir tasarım ve çoklu renk seçenekleriyle beraber gelecek. Kesin lansman tarihi henüz belli değil. Ancak lansman tarihinin açıklanmasını beklenirken Yogesh Brar adlı kullanıcı yakında çıkacak Pixel 6 telefonların 33W hızlı şarj desteği olacağını öğrendi. 

Pixel 6

Bu durum Pixel telefonlar için büyük bir adım olacak. Ancak bu büyük adımın diğer amiral gemileri ile kıyaslanması doğru olmaz. Bu bilginin dışında Yogesh Brar, Google’da bulunan kaynaklarından şirketin genel merkezinde çok sayıda 33W şarj adaptörlerinin olduğunu söylemekte. Ancak bunların kutularda olmayacağını bildirmek istiyoruz. Muhtemelen test amaçlı üretim yapılıyor veya Google şarj adaptörlerini Hızlı Şarj özelliği ile beraber ayrı olarak satışını yapacak. 


İlginizi Çekebilir: Google Pixel 6 Şarj Cihazı İle Gelmeyecek


Hızlı Şarj dışında, son zamanlarda katlanabilir Pixel cihazlar hakkında çok fazla söylentiler oluşmaya başladı. Google kaynaklarından aldığı bilgiye göre Yogesh, katlanabilir Pixel cihazların projesinin ertelendiği söylemekte. Yayınlanmış bir lansman tarihi olmadığı için tüm bunlar kaynaklardan alınmış bilgi olarak kalmaya devam edecek.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eyüp Can Yılmaz

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir