Sosyal medya

Genel

MediaMarkt’ta “Biz de Bu Renklere Gönül Verdik Futbolu Ayağınıza Getirdik!” Kampanyası Devam Ediyor

mediamarkt

Kırmızı-Beyaz hem tutkunun hem fırsatın rengi! Televizyondan tablete, akıllı telefondan ses sistemine futbol heyecanını evinizde yaşatacak teknolojiler benzersiz fırsatlarla MediaMarkt’ta!


Bakmakta fayda var: Bir KATIL Üyemize Philips TV Hediye Ediyoruz!


Futbol heyecanını doyasıya yaşayacağımız 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na sayılı günler kala bu heyecana heyecan katacak fırsatlar Mediamarkt’ta devam ediyor. Sizler için devam eden kampanyada yeni ürünler ile birlikteyiz.

Sizin için seçtiğimiz ürünler:

Biz de bu renklere gönül verdik! | SAMSUNG 75TU7100 75” 189 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV| 10.499 TL.

mediamarkt

Futbol heyecanına geri sayım sürerken televizyonunuzu yenilemenin tam zamanı! Televizyon sektöründe ismini çokça duyduğumuz markalardan birisi de Samsung. SAMSUNG 75TU7100 75” 189 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Dinamik Kristal Ekran özelliği ile dikkat çekiyor. 4K Kristal İşlemci ile rengi ayarlayan, yüksek kontrast oranını optimize eden ve HDR görüntü sağlayan bir televizyon. Siz de bu ürüne göz atmak ve 10.499TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz. Fırsatın son gününün 31 Mayıs olduğunu da unutmayın!

Biz de bu renklere gönül verdik! |PHILIPS 50PUS7805 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı Ambilight Smart 4K Ultra HD LED TV | 4999 TL

mediamarkt

Coşkunuza ortak oluyor, nefis fırsatlarla futbol keyfini evinize getiriyoruz! Samsung gibi televizyon sektöründe öncü olan markalardan birisi de Philips. PHILIPS 50PUS7805 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı Ambilight Smart 4K Ultra HD LED TV, Philips P5 motoru ile içerikler çok daha parlak, ayrıntılar gözle görülür ölçüde daha fazla derinlik kazanıyor. Ayrıca Dolby Vision ve Dolby Atmos ile sinematik görüntü ve ses deneyimini sizlere yaşatıyor. Siz de bu ürüne göz atmak ve 4999TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Fırsatın son gününün 31 Mayıs olduğunu da unutmayın!

Ayrıca kampanya dahilinde olan diğer ürünlere de buradaki linkten bakabilirsiniz: EURO 2021 Kampanyaları ve İndirimli Ürünleri | MediaMarkt

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir