Sosyal medya

Haber

MediaMarkt’ta Babaların Pazarına Yakışacak Hediyeler!

Mediamark'ta

Aslan babaların 1 Pazar’ı var! Onda da şöyle tabletten gazete okusunlar… Akıllı telefondan okey, tavla oynasınlar… Koltuğa yayılıp 4k ekrandan geniş geniş maç izlesinler. Babaların 1 pazarı var. O da 20 Haziran Pazar Babalar Günü! Tabletten televizyona, bilgisayardan akıllı telefona babaların Pazar’ına yakışacak son teknoloji hediyeler 14-16 Haziran tarihlerinde geçerli olmak üzere MediaMarkt’ta!


Bakmakta fayda var: Canalys araştırmasına göre akıllı telefon sevkiyatları 2021’de %12 artacak!


Sizler için babalar gününe özel olarak hazırlanan hediye olarak babanıza alabileceğiniz ürünlerle birlikteyiz.

Sizin için oluşturduğumuz liste:

Samsung 165 Ekran Smart 4K Ultra HD LED TV

Televizyon sektöründe ismini çokça duyduğumuz markalardan birisi de Samsung. Samsung 165 Ekran Smart 4K Ultra HD LED TV Dinamik Kristal Ekran özelliği ile dikkat çekiyor. 4K Kristal İşlemci ile rengi ayarlayan, yüksek kontrast oranını optimize eden ve HDR görüntü sağlayan bir televizyon. Babalarımız televizyon karşısında daha iyi bir vakit geçirsin, tam babalar günü hediyesi diyenlerdenseniz siz de bu ürüne göz atabilir ve 9499TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz. Ayrıca Samsung 165 Ekran Smart 4K Ultra HD LED TV alan herkese yanında Samsung 200W Dolby Ses Sistemi 799TL!

PHILIPS MG5716/15 Multigroom Series 5000 9’u 1 Arada Yüz Saç ve Vücut Erkek Bakım Seti

2 kat daha fazla bıçak içeren DualCut teknolojisiyle maksimum hassasiyetin keyfini çıkarabilirsiniz. Sakal düzelticinin çelik bıçakları birbirine hafifçe sürterek çalıştıkça daha keskin hale geliyor. Böylece bıçaklar 4 yıl kullanımın ardından ilk günkü gibi keskin oluyor. 2 kirli sakal tarağı (1,2 mm), 1 ayarlanabilir sakal tarağı (3-7 mm), 2 saç tarağı (9, 12 mm) ve 1 vücut tarağı (3 mm) ile gelen bu ürün ile babalarınızın daha şık bir görüntüye sahip olmasını isterseniz, tam babalar günü hediyesi diyenlerdenseniz bu ürüne göz atabilir ve 249TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

OPPO A15 32GB

mediamarkt'ta

Oppo’nun giriş seviyesinde bulunan akıllı telefonu OPPO A15 6.52 inç büyüklüğünde ekranı, 4230 mAh büyüklüğünde pili ve arka tarafta bulunan 13MP + 2MP + 2MP kamera kurulumuyla dikkat çekiyor. Android 10.0 tabanlı ColorOS 7.2 arayüzüyle gelen A15 tam babalara göre bir telefon. Eğer babanızın yakın zamanda bir telefona ihtiyacı var ise siz de bu ürüne göz atabilir ve 1999TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

Genel kampanya fırsatlarına da buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir