Sosyal medya

Haber

Logitech G Ailesi’nin en hafif oyuncu kulaklığı G335 duyuruldu

1624949087_G335_Kablolu_Oyun_Kulakl_________Mint__Ye__il_

Logitech G, çok çeşitli renk seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra; en çok da hafifliğiyle öne çıkan G335 kablolu oyun kulaklığını duyurdu. Oyun severlerin yoğun ilgi gösterebileceğini tahmin ettiğimiz kulaklık, hafifliğiyle ve renk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

logitech-logo-3


İlginizi çekebilir: Beyaz tahtaları ekrana taşıyan yeni ürün Logitech Scribe!


Logitech G335: hafif ve ergonomik oyuncu kulaklığı

Logitech G335 oyun kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki hemen hemen en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin daha önce ödül alan kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlanmış durumda. Ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda konfor sunmayı amaçlıyor.

Logitech G335

Farklı renk seçenekleriyle kulaklığınızı kişiselleştirebilmeniz de mümkün

Kişiselleştirilebilir ekipmanlar günümüzde artan bir trende sahip. Birçok oyuncu, kendisinde olan ekipmanların benzersiz olmasını istiyor. Bunu sağlamak için de; G335’te siyah, beyaz ve mint yani nane yeşili renkler tercih edilmiş. Çift yönlü kullanıma uygun kafa bantları da, bu renkli görüntüye canlılık katmaya çalışmış. Mevcut Color Collection ürünleriyle eşleştirmek için tasarlanan bu yeni kulaklık, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve kendi ekipmanlarını kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

Logitech G335 kablolu oyuncu kulaklığı

Tak-Çalıştır

Logitech G335 Kablolu Oyun Kulaklığı, 3,5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlar ve diğer medya kullanımları için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip. Logitech G335’te tak çalıştır özelliği de sunulması, kurulum vb. dertlerin de önüne geçilmesini sağlıyor. Oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldırıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor. G335 ayrıca yüksek netlikte ses ve iletişim netliği için Discord Sertifikası’na da sahip.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir