Sosyal medya

Kripto Para

Bu da oldu: Dogecoin AXE vücut spreyi çıktı!

20 Nisan tarihli DOGE Günü’nde, dünyaca ünlü vücut spreyi markası AXE, Dogecoin 1 dolara çıkarsa kripto kokulu bir vücut spreyi çıkaracağını söylemişti. Dogecoin 1 dolara çıkamadı fakat AXE sözünü tuttu.

Elon Musk’ın gözde kripto parası Dogecoin, 0,74 dolar seviyesine kadar çıkıp bu seviyeden düşmeye başladı ve yazı sırasında da 0,16 dolardan işlem görüyor. 1 dolara ulaşamayan Dogecoin fiyatı için AXE, verdiği sözü yine de tuttu ve AXE Dogecan adlı bir vücut spreyi çıkardı.

AXE, “48 saat süren kripto kokulu” sloganı ile AXE Dogecan adlı vücut spreyini çıkardı ve Dogecan bugün itibariyle ücretsiz şekilde dağıtılmaya başlandı. AXE Dogecan sınırlı sayıda üretildi.

Çıkarılan AXE Dogecan’ın ambalajında şu ifadeler yer alıyor:

“Aya gidiyoruz, bu kutuda oraya ulaşmak için ihtiyacınız olan kripto güvenini bulacaksınız.”

AXE tarafından 13 Temmuz tarihinde Dogecan’in sinyallerini vermişti. O gün attığı bir tweette “Dogecoin ordusu, Dogecan için hazır mısınız?” sorusunu sormuş ve ardından Dogecan Twitter’da trend olmuştu.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir