Sosyal medya

Genel

2021 Skoda Fabia modelinin ilk görseli yayınlandı

2021 Skoda Fabia

Çekyalı otomobil üreticisi, 2021 Skoda Fabia için ilk görseli paylaştı. Kompakt modelinin dördüncü nesliyle ilgili hazırlıklarını sürdüren şirket, yeni Fabia’yı bahar aylarında çıkaracak.

Göz atmak isteyebilirsiniz: Suzuki Hayabusa üçüncü nesliyle Türkiye’ye geliyor

2021 Skoda Fabia

2021 Skoda Fabia tanıtımı için az bir süre kaldı. Yeni aracın güzel yenilikler ve önemli bir teknolojik gelişme ile gelecek. Tabii zaman yaklaştıkça Skoda heyecan unsurunu arttırmaya çalışıyor ve yeni paylaşımlar yapıyor. Şimdi ise araç hakkında ipucu veren ilk resmi görsel geldi.

Aracın platformu da tamamen değişiyor ve VAG Grubu’nda aynı segmentteki diğer araçlar gibi MQB-A0 platformuna geçiş söz konusu olacak. Aracın büyüyen boyutları, daha iyi baş ve diz mesafesi ile dönüş yapacak olurken, bagaj hacminin de 50 litre artış yaşayarak 380 litreye ulaşacağı belirtiliyor.

2021 Skoda Fabia

Yeni Fabia’ya ilişkin ilk ipucu görselini paylaşan Çekyalı üretici; kompakt modelin önümüzdeki bahar aylarında tanıtılacağını duyurdu. Fabia’nın tasarımında çizgileri çok daha modern noktaya taşıyacak değişimler de gelecek.

Yeni 2021 Skoda Fabia; grubun EVO motor gamında bulunan düşük emisyonlu benzinli motorlar ile manuel veya 7 ileri DSG şanzıman seçenekleriyle satışa sunulacak. Yeni mimariye geçiş sayesinde otomobilin teknolojilerinde ve sürüş asistan sistemlerinde dişe dokunur değişimler yaşanacak.

2021 Skoda Fabia

Son olarak ilerleyen zamanlarda yeni Fabia’nın station wagon versiyonunun geleceği de şimdiden bilinenler arasında. Ayrıca yeni nesil 2021 Skoda Fabia modelinde Combi’nin de ürün gamında olacağı belirtiliyor.

Sizler için oluşturduğum; akıllı telefonteknolojik ürünler veya genel ihtiyaçlar alışveriş listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol listesini incelemek içinde burayı tıklayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Aykut Demiroren

Enerji mühendisi, basketbol antrenörü ve teknoloji meraklısı...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval