Sosyal medya
MSI reklamı

Kamera Kıyaslama

Xiaomi Mi 9T vs Galaxy S10e kamera karşılaştırması

Xiaomi Mi 9T vs Galaxy S10e kamera

Xiaomi Mi 9T vs Galaxy S10e kamera karşılaştırması videomuzda, iki cihaz karşı karşıya geliyor. Bakalım 4000 TL segmentinin iki önemli oyuncusu arasında ne gibi farklar var?

reklam

Xiaomi Mi 9T vs Galaxy S10e kamera karşılaştırması

Kamera donanımlarına ilk olarak Xiaomi Mi 9T ile başlayacak olursak cihazın arkasında üçlü bir kamera sistemi yer alıyor. 48 MP‘lik ana kamera F/1.8 diyafram değeri ile geliyor. Ana kamerada OIS olmaması ise göze çarpan bir eksik.

Ana kameranın yanı sıra cihazda 8 MP‘lik 2x optik zoom yapabilen bir telephoto lens ve 13 MP‘lik ultra geniş açı kamerası sıralanıyor. Ön tarafta ise 20 MP‘lik açılır kapanır mekanizma ile çalışan bri selfie kamerası mevcut. Ön kamerada F/2.2 diyafram değeri bulunuyor.

Galaxy S10e modeline baktığımızda ise çift arka kamera karşımıza çıkıyor. Ana kamera F/1.5 ile F/2.4 arasında değişim yapabiliyor ve OIS desteği sunuyor. İkinci kamera ise 16 MP çözünürlüğünde ve ultrageniş açı senör olarak çalışıyor. Ön tarafta ise 10 MP‘lik bir selfie kamerası mevcut.

Fiyat konusuna baktığmızda ise Xiaomi Mi 9T modeli şu anda ülkemizde 3799 TL ve 3999 TL olmak üzere iki farklı modelle satılıyor. Samsung Galaxy S10E modelinin başlangıç fiyatı ise 4250 TL civarından başlıyor. Tabii ki satın alınan yere göre fiyatlarda değişiklik görebilirsiniz.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamera Kıyaslama

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Redmi Note 9 Pro, Huawei P40 Lite, Realme 6 kamera video kıyaslama

Yazan:

4’lü kamera kıyaslama videolarımızda bu sefer Xiaomi Mi Note 10 Lite, Redmi Note 9 Pro, Huawei P40 Lite ve Realme 6 modelleri karşı karşıya geliyor. Bakalım hem arka, hem ön kamera, hem de mikrofon kaliteleri birbirlerine karşı nasıl?

reklam
Devamını oku

Kamera Kıyaslama

Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 ve Oppo Reno 3 Pro video kıyaslama

Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 ve Oppo Reno 3 Pro video kıyaslama

2020 yılının en dikkat çeken telefonlarından Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10 ve Huawei P40 ile Oppo’nun ülkemize yeni giriş yapan Reno 3 Pro modelini dörtlü kamera kıyaslaması ile karşılaştırıyoruz.


İlginizi çekebilir; Oppo Find X2 pil testi

reklam

Arkada 4K 30fps, önde ise 1080p 30 fps olarak kaydettiğimiz videolar konusundaki performans farklarını videomuzda görebilirsiniz.

**Hem Mi 10 hem de Find X2’nin Pro varyasyonları olduğu için P40 Pro yerine P40 karşılaştırmaya dahil edilmiştir.

Devamını oku

Kamera Kıyaslama

Realme 6 Pro, Realme 6, Realme 6i ve Realme XT video kıyaslama

Realme 6 Pro, Realme 6, Realme 6i ve Realme XT video kıyaslama

Bir Hardware Plus klasiği olan dörtlü kamera karşılaştırma serimize Realme 6 ailesi ile devam ediyoruz. Realme’nin yeni tanıttığı Realme 6, Realme 6 Pro, Realme 6i ve bir önceki neslin lideri Realme XT arasında video performanslarına hep beraber göz atıyoruz.

İyi seyirler…

reklam
Devamını oku