Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Vodafone Smart Tab III serisi tanıtıldı

Bugün İstanbul Vodafone Plaza’da Vodafone’un yeni tabletleri tanıtıldı. Vodafone Smart Tab III serisi olarak lanse edilen iki tablet, uygun fiyata yüksek performans vaat ediyor. Lenovo teknolojisiyle üretilen iki tabletin detaylı özellikleri, firma tarafından paylaşılan basın bülteninde sizleri bekliyor:

Basın Bülteni

VODAFONE’DAN YÜKSEK PERFORMANSI UYGUN FİYATA SUNAN YENİ VODAFONE SMART TAB III TABLET SERİSİ!

Vodafone Türkiye, Türkiye’de “dijital dönüşümün lideri” olma vizyonuyla pazara sürdüğü Vodafone markalı cihazlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone Smart Tab III, Vodafone markasıyla lanse edilen üçüncü tablet serisi olarak 7 ve 10 inçlik iki boyutta sunuluyor. Güçlü donanımı, yüksek performansı ve dünyanın en ileri 3G teknolojisini kullanan Vodafone Süper İnternet’le beraber sunulan Vodafone Smart Tab III tabletler, her bütçeye uygun, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümünü, dünya çapında en son teknolojilerle destekleyen Vodafone Türkiye, Süper İnternetli Tablet portföyüne kendi markasını taşıyan iki yeni tablet ekliyor. Dünyanın bir numaralı bilgisayar üreticisi Lenovo kalitesi ile üretilmiş Vodafone Smart Tab III tabletler, 7 ve 10 inçlik iki modeli ile yüksek performansı uygun fiyatla sunuyor.

vodafone-smart-tab-3-serisi-slider

Vodafone’un Türkiye’de kendi markasıyla lanse ettiği akıllı cihazlar arasına eklenen Vodafone Smart Tab III tabletler, uygun fiyata sunduğu yüksek performans ile son teknoloji tablet arayanlara hitap ediyor. Vodafone Smart Tab III tabletler, 4 çekirdekli hızlı işlemcisi, yüksek ekran çözünürlüğü, Android 4.2.2 işletim sistemi ve Vodafone’un büyükşehirlerde en hızlı 3G’yi sunan güçlü altyapısı sayesinde hem iş hem de evde tablet kullanıcılarına aradıkları fiyat-performans dengesini sunmayı hedefliyor. Lenovo tarafından üretilen Vodafone Smart Tab III tabletler, geniş depolama alanları, zengin uygulama içerikleri ve aksesuarları ile benzersiz birer tablet deneyimi sunuyor.

120 TL değerinde zengin uygulama içeriği

Vodafone Smart Tab III 10 inç tablet, içinde yüklü gelen 120 TL değerindeki zengin uygulamalarla da dikkat çekiyor. Vodafone Mobil TV en çok dikkat çeken hediye uygulama olurken, tabletin içindeki ücretsiz e-gazete, kitap ve oyun uygulamaları da yeni Smart Tab III tabletleri daha cazip kılıyor.

Vodafone Smart Tab III tabletler, içinde Süper İnternet ile beraber sunuluyor

Hem evde hem dışarıda internete bağlanmanın en kolay yolu Süper İnterneti ile beraber sunulan Vodafone Smart Tab III tabletler, 24 ay kontratlı avantajlı fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Vodafone Smart Tab III 10 inç tablet, aylık 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda  55 TL, Vodafone Smart Tab III 7 inç tablet ise 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda 45 TL’den sunuluyor. Ayrıca daha yüksek kullanım yapmak isteyen müşteriler için 6 GB’lık Süper İnternet seçenekleri de mevcut.

vodafone-smart-tab-3-serisi

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Türkiye’nin dijital dönüşümünde mobil internet ve akıllı cihaz penetrasyonunun yükselmesi kritik önem taşıyor. Bilgiye her an her yerden erişimi kolaylaştırmak adına, Vodafone Türkiye olarak Süper İnternetli akıllı cihaz portföyümüzü zenginleştiriyor ve Türkiye’de üçüncü kez Vodafone markalı tabletlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Vodafone Smart Tab III tabletler Aralık ayından itibaren yüksek performansları ve uygun fiyat teklifleri ile Vodafone Cep Merkezleri’nde müşterilerimizle buluşuyor.

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticisi Lenovo tarafından üretilen Vodafone Smart Tab III tabletlerimiz, piyasadaki tabletler arasında üstün donanımları ve yüksek performansları ile dikkat çekiyor ve her bütçeye hitap eden uygun tekliflerle geliyor.

Ayrıca sürekli yaptığımız altyapı ve hizmet yatırımları sayesinde bugün büyükşehirlerin en hızlı 3G’si olan Vodafone Süper İnternet’i  tabletlerimizin içinde hazır sunuyoruz. Böylelikle Süper İnternetli Vodafone Smart Tab III tabletler, müşterilerimizin hem evden hem de dışarıdan kolayca internete bağlanma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etmeye ve müşterilerimizin hayatına artı değer katan ürün ve hizmetler ile mucizeler yaratmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Türkiye Terminal Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Ulubay, şöyle konuştu:

“Teknoloji kafa karıştırmak yerine hayatı kolaylaştırmak için var olmalı diyerek geçen yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu’nu (ACAİP) müşterilerimizle buluşturduk. Bugüne kadar Vodafone markalı toplam 15 cihaz lansmanı yaparak, akıllı cihazların müşterilerimizle buluşmasını kolaylaştırdık. Geçtiğimiz Eylül ayında piyasanın önde gelen üreticileri ile birlikte 11 yeni tabletten oluşan Süper İnternetli tablet portföyünü müşterilerimize sunarak Vodafone mağazalarını tablet almak isteyenlerin uğrak yeri haline getirdik.

Şimdi de yüksek performansı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken iki yeni tableti Süper İnternetli Tablet portföyümüze eklemekten mutluluk duyuyoruz

Mobil iletişim teknolojilerinin, insanların hayatında yarattığı küçük mucizelere yenilerini eklemenin haklı gururunu taşıyoruz. Türkiye’deki herkese ilham vermeyi misyon edinen Vodafone Türkiye olarak, sürekli yatırımlarımızla müşterilerimizin kendi küçük mucizelerini yaratmalarına imkan sunmaya devam edeceğiz.”

Teknik Özellikler:

Smart Tab III – 10 inç

İşletim Sistemi: Android 4.2

Ekran: 10.1 inç, WXGA TFT-IP, 1280×800 çözünürlük

İşlemci: MTK8389 4 çekirdekli işlemci, 1.2 GHz

RAM: 1 GB

Dahili hafıza: 16 GB (Micro SD ile 32 GB desteği)

Arka kamera: 5 MP, ön kamera: 0,3 MP

Batarya: 6350 mAh

Toplam ağırlık: 560 gram

Boyutlar: 260 x 180 x 8,6 mm

Smart Tab III – 7 inç

İşletim Sistemi: Android 4.2

Ekran: 7 inç, WSVGA TFT-IPS, 1024×600 çözünürlük

İşlemci: MTK8389 4 çekirdekli işlemci, 1,2 GHz

RAM: 1 GB

Dahili hafıza: 16 GB, Micro SD ile 32 GB kart desteği

Arka kamera: 5 MP, ön kamera: 0,3 MP

Batarya: 3500mAh

Toplam ağırlık: 350 gram

Boyutlar: 194 x 120 x 11 mm

Windows 8.2 ile başlat tuşu geri dönüyor!

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir