Sosyal medya

Haber

Video: Stronghold Crusader 2 çıkmasıyla en çok satılan oyun oldu

Stronghold Crusader 2 Yayınlanma Fragmanıyla Birlikte Çıktı

An itibariyle Steam’de en çok satan oyun konumuna yükselen oyunun yayınlanışıyla birlikte, klasik kale inşa serisinin hayranları Stronghold Crusader 2 ile yaklaşık 1189 yılında Ortadoğu’nun çöllerine artık geri dönebilir. Yeni yayınlanma fragmanı bunu vurgulamak üzere geliştiricilerin online multiplayer oyunlarındaki savaşlarını gösteriyor:

İki yıllık geliştirme sürecinin ardından Stronghold Crusader 2 artık yayınlandı. Ekip iki yıllık geliştirme süreci sonrası resmi web sitesinde bir teşekkür yazısı yayınladı:

“Bizi desteklediğiniz ve Stronghold Crusader 2’yi mümkün kıldığınız için teşekkürler. Bu bizim bağımsız olarak geliştirdiğimiz ve kendi başımıza fonladığımız ilk Stronghold oyunu, bunu iki yıl boyunca sizin verdiğiniz cesaret, geri bildirim ve destek sayesinde gerçekleştirdik. Bu Crusader 2’nin sonuna geldiğimiz anlamına gelmiyor. Gelecek haftalarda ve aylarda içerik güncellemesi, DLC ve yamalar gelmeye devam edecek, ama yine de oyunun Steam üzerinde çıktığını söylemek de bize büyük bir keyif veriyor!

Stronghold Crusader için 2002’de çalışan bazılarımız gibi hepimiz on iki yıldır bu anın gelmesini bekliyordu. Geliştirme sürecinin ilk gününden itibaren bu projede çalışmak bir onur kaynağı oldu ve umarız Crusader 2, ilk oyunun ve serinin hayranı olan siz hayranlarımızın da beklentilerini karşılayan bir oyun olur.

İlk oyunda uzun geceler boyunca AI rakipleri defetmeyi sevdiyseniz, Crusader 2 size bu anılarınızı canlandırmanız için gereken her şeyi sağlayacak. İki sefer, altı çarpışma patikası, sekiz AI karakter, kooperatif oynanış, harita düzenleyici, serbest inşa modu ve multiplayer haritalarla birlikte Crusader 2 size bir Stronghold oyunundan bekleyeceğiniz uzun soluklu bir mücadele getiriyor. Denemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Oyun Stronghold Crusader HD, Stronghold Crusader 2 Sanat Kitabı ve Robert Euvino tarafından bestelenen oyunun albümünü içeren Özel Versiyon ile birlikte Steam’de satışa sunuldu

Video: Sennheiser’dan oldukça ilginç bir reklam

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir