Sosyal medya

Video

Türk Telekom | Nesini Sevmiyorsunuz? #10

Markaların yaptıklarını ve hatalarını konuştuğumuz seri olan Nesini Sevmiyorsunuz’da bu sefer bir markayı değil de ülkemizde faaliyet gösteren operatörlerden  Türk Telekom’u konuştuk. Böylece bu seride sizden gelen cevaplar doğrultusunda kendi görüşlerimizi de belirterek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.


Bakmakta fayda var: Vodafone | Nesini Sevmiyorsunuz? #9 


Sizden gelen yorumlardan bazıları şu şekilde:

1)estare__: Halen Türkiye’nin hatta İstanbul’un çoğu bölgesinde Fiber altyapının olmaması, dünyada internet hızında kaçıncı sıradayız oraya bakarsak anlaşılır zaten.

2)haakaan.o: Vadettiği hızlara ulaşamamasını ve en önemlisi sunduğu hizmete göre çok pahalı olması.

3)mbrkkya: Ne işlem yapacaksan her şeye taahhüt alıyor.

4)gokay.ozbayrak: Bayi çalışanları yeterli bilgilere sahip değil, Nisan ayında faturalı tarifeye geçiş yaptım ama maalesef çalışanın bir hatası yüzünden farklı bir paket taahhüt edildi. İtiraz edecektim lâkin bu tarz durumlarda çalışanlar çok zor durumda kalıyormuş. Bayan çalışanın da nezaketi için itirazımdan vazgeçtim.

5)mert_can_cosar_07: Ben 3 bin kişilik bir ilçede dağın başında yaşıyorum yoğunluk yok, bir şey yok. Bir sokak üstten verici kuleleri gözüküyor, nasıl Turkcell mobil veride 40 mbs 90 mbs verirken, Türk Telekom 4.1 mbs verir? Bence kasıtlı bir yavaşlatma var.

6)ulaser0: Ucuz etin yahnisi yavan olur atasözünün karşılığı marka.

7)orhan_tunc_43: Altyapı bozukken düşük hız alıyorum . Sözleşme güncelleme günü gelince dile getiriyorum. Temsilci bana 6 megabiti zorla kullandığım halde yeni sözleşmede 100 megabit bile alırsın diyo. Ama…

8)goktas.19: Sil süpürden sürekli dakika yada sms veriyor. İnternet verse de çok az.

9)emreozdemir.nb: Kablo altyapısının yetersiz olduğu bölgelerde dâhi bilerek yüksek hızlı paket taahhütü yaptırıp müşteriyi mağdur etmesini.

10)fatih_durmaz: Tamam ben de metropolde değilim Suriye sınırındayım da, burası da vatan toprağı be abi, çeksin yani iki üç diş.

11)umutt.metehan: İnternet hızı için şikayette bulunduğumda bana telefon satmaya çalışan operatör olmasını sevmiyorum. Şaka gibi.

12)ibrahimkara52: Yeni gelene yapılan paketler ve tarifelerin tahhütü biten Türk Telekom abonelerine yapılmaması!

13)salihaktan_: Türk Telekom altyapısında Turknet internetini Türk Telekom’dan daha ucuza kullanıyorum. Kendileri müşteri kaybediyor.

14)Alper Yüceer: Şimdi yazmaya başlasam yarısında internet kopar yazdıklarım boşa gider.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir