Sosyal medya

Kripto Para

Socios, Chicago Bulls ile ortaklık kurdu!

Spor ve eğlence endüstrisini blok zincir teknolojisine taşıyan önemli isimlerden biri olan Socios, önemli ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen spor kulüpleri ile bugüne kadar pek çok ortaklık kurmuş olan Socios, bu ortaklıklara bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Socios, önemli NBA takımlarından biri olan Chicago Bulls ile ortaklık kurdu.

socios chicago bulls ortaklık


İlginizi çekebilir: Torrent nedir? En iyi torrent siteleri nelerdir?


Taraftarlar ile takımların daha yakın ilişki kurabilmelerini sağlamak amacıyla blok zincir teknolojisi ve ürünlerini kullanan Socios, doğrudan tüketiciye (D2C) bir platform. Kulüpler için çıkardıkları taraftar tokenlar ile beraber taraftarların kulüpler ile etkileşimlerini direkt olarak sağlayabilmelerini, takımları ile ilgili konularda oy kullanabilmelerini ve bunun gibi pek çok imkanı yaratan Socios, blok zincir teknolojisini spor endüstrisinde temsil eden en güzel ve önde gelen örneklerden.

Platform, bugüne dek 40’tan fazla dünyaca ünlü spor kulübünü bünyesine kattı.  FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atlético Madrid, Manchester City, Inter Milan, Arsenal ve FC Barcelona gibi önemli kulüpleri bünyesinde barındıran platform, ağını büyütmeye her geçen gün devam ediyor. Ağ içerisinde Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir gibi Türk kulüpleri de bulunuyor.

Socios tarafından açıklanan en son ortaklık olan Chicago Bulls, platformun Amerika Birleşik Devletleri spor endüstrisindeki genişleme hamlesinin bir parçası. Kurulan ortaklık NBA fanları tarafından oldukça heyecanla karşılandı. Chicago Bulls Gelir ve Strateji Başkan Yardımcısı Matt Kobe ortaklık ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Chicago Bulls’ta, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızla etkileşim kurmanın yenilikçi yollarını belirlemekten gurur duyuyoruz ve bize yardımcı olması için Socios.com ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Vizyonumuzu paylaşan ve Bulls’un blok zincir teknolojisini uygulamada bir adım daha atmasına izin verecek kaynaklara sahip bir şirketle güçlerimizi birleştirebildiğimiz için şanslıyız.”

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir