Sosyal medya

Donanım

Samsung’un yeni ürünleri hayatımızı değiştirecek

Eğer evinizi seven, her zaman en teknolojik ve en keyifli ev eşyalarına sahip olmak isteyen biriyseniz, Samsung’un IFA 2013’te tanıttığı yeni ürünler çok ilginizi çekecek. Güney Koreli teknoloji devi, özellikle bütçesi geniş kullanıcılar için müthiş ürünleri Berlin’de tanıttı. Samsung’un tanıttığı ürünlere ve verdiği bilgilere detaylıca bakmak istiyorsanız, firmanın yayımladığı basın bültenini okumanızda fayda var. Samsung’un IFA 2013 çıkarmasına dair tüm detaylar sizlerle.

Basın Bülteni

 Samsung, IFA 2013’te Yeni Bir Dünyanın Kapılarını Aralıyor! 

Samsung, geleceği bugünden tasarlıyor, insanların yaşamını şekillendiriyor. 

6 Eylül 2013, İstanbul – Samsung Electronics bugün başlayan IFA 2013’te tüketici elektroniği pazarına yönelik Avrupa vizyonunu açıklayarak akıllı TV teknolojisi, ev cihazları ve yazıcılardaki en son gelişmeleri tanıttı. Samsung bu vizyonu ile; tüketici araştırmaları sonucunda elde ettiği derin bilgilerin,  pazar trendlerini belirlemede, ürün ve hizmet geliştirmede  yaptığı katkıları da gözler önüne seriyor.

Ev Eğlence Sistemleri yeni düzeylere ulaşıyor

Son 9 yıldır Avrupa TV pazarına liderlik eden Samsung, öncü LED ve Plazma teknolojileriyle en parlak renkleri, en koyu siyahları ve en keskin görüntüleri sunuyor. Şimdi ise Samsung, Ultra High-Definition (Ultra HD) ve OLED teknolojilerine getirdiği cesur yaklaşımla TV inovasyonu konusunda yeni bir dönem başlatarak televizyon seyretme keyfini en üst noktalara taşımayı amaçlıyor.

samsung-ultrahd

Geçtiğimiz yıl dünya genelinde satılan her iki televizyondan biri Samsung iken firmanın Pazar payı da Avrupa’da yüzde 41’e ulaştı. Avrupa’daki liderliğini pekiştirmek isteyen Samsung, insanların TV’den beklentilerini anlamak amacıyla 18.000’den fazla Avrupalının katılımıyla bir anket düzenledi. Anket sonuçlarına göre tüketicilerin ilk aklına gelen özellikler arasında olağanüstü görüntü kalitesi ve daha büyük bir ekranın yanı sıra daha basit ve sezgisel kullanım özellikleri de bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval