Sosyal medya

Haber

Samsung, haftaya “akıllı saatlerin geleceği için vizyonunu” açıklayacak!

samsung

Samsung, 28 Haziran için bir MWC sanal etkinliğini duyurdu. Marka, “akıllı saatlerin geleceği için vizyonunu ortaya çıkaracağını” söyledi.


Bakmakta fayda var: Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Alaattin Çağıl’ın Kaleminden


Google, bu yılın başlarında I/O sanal etkinliğinde Wear OS’nin yeni bir sürümünü duyurdu. Ek olarak bu platformu geliştirmek için Samsung ile birlikte çalışıyor. Şimdi ise Samsung, önümüzdeki hafta sanal bir MWC etkinliği düzenleyeceğini duyurdu ve burada akıllı saatle ilgili gelişmeleri resmi olarak açıklayacak. Samsung, 28 Haziran’da gerçekleşecek olan etkinliğinde, “bağlı cihazlardan oluşan Galaxy ekosisteminin insanlara yaşam tarzlarını zenginleştirmek için daha da büyük olanaklar sağlamaya nasıl ayarlandığını sergileyeceğini” söyledi. 

Samsung MWC 2021

Samsung, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için yeni bir akıllı saat deneyimleri çağı sunmak üzere tasarlanan yeni fırsatlarla etkinlikte akıllı saatlerin geleceğine ilişkin vizyonunu da açıklayacak. Şirketin yakında Wear OS ile Galaxy Watch 4 akıllı saatini ortaya çıkarması bekleniyor, bu nedenle yeni nesil giyilebilir cihazın bu etkinlikte tanıtılmasını muhtemel. Saat ve çeşitleri de görünüşe göre FCC’nin (Federal Communications Commission) onayından geçti ve yapacağı canlı tanıtıma daha fazla ağırlık verdi. Samsung ayrıca etkinlikte “en son güvenlik geliştirmeleri ve yenilikleri” hakkında konuşacağını söyledi. Yukarıdaki davet resmindeki Knox logosundan da anlaşılacağı gibi, bunun Knox ve diğer yazılım özellikleriyle ilgili olduğunu tahmin ediyoruz.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir