Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

Samsung Galaxy S9+ – Sizin Yorumunuz (Ayşin Engin)

Samsung Galaxy S9+ - Sizin Yorumunuz (Ayşin Engin)

Samsung’un geçtiğimiz günlerde döviz dalgalanmaları neticesinde zam yapmak durumunda kaldığı son amiral gemilerinden biri olan Samsung Galaxy S9+ için ofisimize gelen Ayşin, iPhone sonrası deneyimlerini aktarıyor.

Bakalım Ayşin’in iPhone sonrası S8+ kullanan eşinin önerisi ile satın aldığı Galaxy S9+ deneyimi nasıl geçiyormuş, hep beraber izleyelim.

İyi seyirler…

Samsung Galaxy S9+ – Sizin Yorumunuz (Ayşin Engin)

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

iPhone SE ve BlackBerry Passport – Sizin Yorumunuz (Anıl Taylan Yalçın)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni konuğu Anıl Taylan Yalçın oldu. Anıl Bey, hem kullandığı iPhone SE modelini hem de BlackBerry Passport modelini anlattı. Bakalım Anıl Beyin iki cihazla ilgili deneyimleri nasıl?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

500 kereden fazla şarj olunca servis dışı kalan iPhone 7 (Cumhur Gaygılı)

500 kereden fazla şarj olunca servis dışı kalan iPhone 7 - Sizin Yorumunuz (Cumhur Gaygılı)

iPhone 7 telefonu ile Sizin Yorumunuz serimize konuk olan Cumhur Gaygılı, telefon hakkındaki görüşlerini ve Apple serivisi ile yaşadığı sorunları aktarıyor.


İlginizi çekebilir; iPhone 11 Pro Max ve Samsung Galaxy Note 10+ – Sizin Yorumunuz (Güçlü Atamer)


Adana’dan İstanbul’a gelip sizin yorumunuz serimize katılan Cumhur, 500 kereden fazla şarj olan telefonların Apple garanti kapsamından çıkarıldığına dair bir bilgiyi bizlerle paylaşıyor.

Yaşanan garip durumun detaylarını bu videomuzda görebilirsiniz. İyi seyirler…

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Work and Travel’a gidip bir sürü teknoloji ile dönmek!(VİDEO)

Üniversite öğrencilerinin yaz aylarını değerlendirmek ve İngilizcelerini geliştirmek için katıldığı Work And Travel programı ile Amerika’ya gidip, Türkiye’de pahalı olan tüm teknolojik ürünleri satın aldık. Aldığımız ürünleri ve Work And Travel detaylarını bu videomuzdan izleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir: IMEI kayıt ücretine yine zam geliyor!


Hangi ürünleri aldık!

Amerika’da bulunan yenilenmiş ürün satışları ile oldukça düşük fiyatlara satın aldığımız ürünler arasında, Macbook Air 13, iPhone 11 Pro, Fossil Gen 4 HR, Google Home Mini, akıllı ampül, akıllı kamera, Canon EOS M50 kamera, Amazon Fire 8 tablet gibi birçok ürün bulunuyor.

Eğer sizde Work And Travel’a gitmek istiyorsanız, orada yapacağınız teknoloji alışverişlerini nasıl yapacağınız ve ucuza bu kadar fazla ürünü nasıl alacağınız konusundaki tüyolara bu videomuzdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Devamını oku