Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung, Galaxy S4 Active’yi tanıttı

Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S4’ün, Galaxy S4 Zoom ve Galaxy S4 mini’den sonraki bir diğer türev modeli olan Galaxy S4 Active bugün nihayet tanıtıldı. Samsung’un aktif yaşamı seven kullanıcılar için su, toz geçirmez ve oldukça dayanıklı bir şekilde tasarladığı Galaxy S4 Active, toz partiküllerini dışarıda tutarken suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca durabiliyor.

Bu telefon ile ilgili Samsung’un CEO’su JK Shin ise, “Dünyada satış rekorlarına imza atan Galaxy ailesinin en yeni üyesi olan Galaxy S4 Active’i aktif yaşamı seven kullanıcılar için özel olarak tasarladık. Samsung, GALAXY S4’ün inovatif özelliklerini alıp üzerine dayanıklılığı artıran koruyucu özellikler ekleyerek hareketli ortamlarda çok iyi sonuçlar veren bir cihaz yarattık” dedi.

Özellikle doğa tutkunları için ideal bir cihaz olacak olan Galaxy S4 Active, 5.0 inç büyüklüğünde Full HD TFT LCD(443 PPI) ekranıyla geliyor. Gücünü ise 1.9 GHZ dört çekirdek işlemciden alan cihaz, 2.600mAh bataryasıyla uzun bir pil ömrü vadediyor. 8MP’lik bir kameraya sahip olan cihaz, su altında çekeceğiniz fotoğraf ve videoların kalitesini artırmak için Aqua Mode gibi özel bir kamera moduna da sahip. Standart diyebileceğimiz bağlantı özelliklerini de bünyesinde bulunduran Galaxy S4 Active, 2MP ön kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 16GB dahili depolama gibi özelliklere sahip.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval