Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Buds Pro teknik özellikleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro modelinin teknik özellikleri sızdırıldı. Firmanın yakında tanıtacağı yeni kulaklığının satış fiyatı da ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir; Uber Türkiye topraklarına geri dönüyor! Erişim engeli kalktı


Samsung Galaxy Buds Pro teknik özellikleri belli oldu!

Samsung gerçek kablosuz kulaklık piyasasına yeni ürünler sokmayı planlıyor. Çoğu akıllı telefon üreticisinin aktif olarak yer aldığı rekabette önemli bir konuma sahip olan firma, Galaxy Buds Pro ile kullanıcılarını karşılamayı planlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi serinin en güçlü modeli olması beklenen gerçek kablosuz kulaklık ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıktı. Twitter’da teknik özellikleri paylaşılan gerçek kablosuz kulaklık, aktif gürültü engelleyici özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bu özelliğin Galaxy Buds Live modelinden daha farklı olacağı öğrenilirken, firmanın akıllı gürültü engelleyici teknolojisi Pro modelde bizleri bekliyor olacak.

Samsung Galaxy Buds Pro

Çift taraflı hoparlör desteğine sahip olacak olan Samsung Galaxy Buds Pro, IPX7 su geçirmezlik sertifikası ile piyasaya çıkacak. Tek seferde 8 saatlik müzik dinleme performansına sahip olacağı öğrenilen gerçek kablosuz kulaklığın, yine tek seferde tam 4.5 saat telefon görüşmesi yapabilme yeteneğine sahip olacağı öğrenildi. Ayrıca müzik dinleme süresi cihazın kutusu ile birlikte kullanıldığında 28 saate kadar ulaşabildiği ortaya çıktı. Aynı şekilde telefonla görüşme süresi de 15 saate yakın uzatılabilir olacak. 199 dolarlık fiyat etiketiyle serinin en pahalı üyesi olacak olan cihaz, Bixby sesli asistan desteğini de kullanıcılarına sunacak. 14 Ocak tarihinde firmanın en önemli markası olan Galaxy S serisi ile bizleri karşılayacak olan kulaklık bakalım beklentileri karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Fuat Keleş

Taze mühendis, çizgi roman ve teknoloji sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval