Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

S10e’yi satıp iPhone XR almak – Sizin Yorumunuz (Görkem Göknil)

Samsung Galaxy S10e satın aldıktan sonra ofisimizde görüşlerini aktaran Görkem Göknil, daha sonra yaşadığı Samsung teknik servis sorununundan sonra iPhone XR almaya karar verdi. Bu videomuzda da iPhone deneyimini bizlere aktarıyor.


İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy S10e incelemesi | Ersin telefonu beğendi mi?


Samsung Galaxy S10e – Sizin Yorumunuz (Görkem Göknil): https://youtu.be/jIo_v3EEhJU
Bozuk Galaxy S10e ve bitmeyen servis macerası (Görkem Göknil): https://youtu.be/GlGM1vgegj4

Normalde Apple ürünlerini kullanan Görkem, Samsung Galaxy S10e ile Android dünyasına geçmek isterken yaşadığı sorunlar onu tekrar iPhone kullanmaya itmiş durumda. Şimdi de hem S10e ile iPhone XR deneyim farklılıklarını hem de genel olarak XR deneyimini aktarıyor.

İyi seyirler…

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

2 yorum

2 yorum

  1. Oke rrrr

    20 Ekim 2019 at 10:39

    S10e kullanıcısıyım. 4 aydır kullanıyorum. Mutluyum. Çok güzel. En iyi performans telefonlarından zaten. Kardeşim sana da geçmiş olsun. Benim başıma gelmedi. Ama ben bir iphone aşığı değilim. 7 plus kullandım. Berbattı. Cidden param boşa gitti. S10e yi herkese öneriyorum

  2. Cenk

    17 Ocak 2020 at 13:48

    Kusura bakmayın ama benim de benzer sorun iphone x ile başıma geldi.(başka bir arkadaşın da başına geldi benzer olay) Akasya apple Servis ve çalışanı ile ciddi sorun yaşadım. Sonrasında telefon açıp şikayet filan ettim ama…boş…o kadar ukalalar ki…Şimdi samsung s10 plus kullanıyorum ve bir daha da iphone asla almam. Arkadaşa geçmiş olsun ama şans birazda. Bence xr ile s10 yan yan bile olmaması gereken 2 telefon. Servis…dediğim gibi kısmet…

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi 9 Lite – Sizin Yorumunuz (Toprak Aygün)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serisinde bu sefer Xiaomi Mi 9 Lite kullanıcısı olan Toprak Aygün konuğumuz oldu. Bakalım Toprak, telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi Note 10 – Sizin Yorumunuz (Ulaş Çolaker)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizde bu sefer Xiaomi Mi Note 10 modeliyle Ulaş Çolaker konuğumuz oldu. Bakalım Ulaş Bey, akıllı telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Galaxy A70 alan adamın dramı – Sizin Yorumunuz (Alperen Usta)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde Galaxy A70 modeliyle Alperen Usta konuğumuz oldu. Alperen, neden Galaxy A70’den memnun olmadığını anlattı.

Devamını oku