Sosyal medya

İnceleme

RazerOnza TE

RazerOnza-TE

PC oyuncularının profesyonel kalite ararken ilk tercihlerinden olan Razer, artık profesyonel konsol oyuncularına hitap edecek ürünler de üretiyor.

Oyuncular için ülkemizdeki popüler turnuva kültürü, PC üzerine kurulu. Tabii PES ve FIFA serilerinin konsol üzerinde yapılan turnuvaları ayrı bir kültür, fakat PC çok ağır basıyor profesyonel oyunculukta. Artık konsol oyuncularının da profesyonel seviyede yer aldıklarını ve turnuvalarda daha ciddi bir mücadele olduğunu gören Razer da bu duruma cevap olarak Razer Onza TE (Tournament Edition)’ı piyasaya sürdü.

Xbox360 ve PC’ye uyumlu olan Razer Onza TE, alıştığınız standart konsol kontrol cihazlarından ilk bakışta çok farklı değil. Fakat ayrıntılara girince, Razer kalitesini fark edebiliyorsunuz. Görsel olarak ilk fark edebileceğiniz şey, ekstradan eklenmiş 2 adet ayarlanabilir makro tuşu. Standart LB, LT, RB,RT tuşlarının üstüne bir de LMFB ve RMFB ayarlanabilir tuşları eklenmiş. Cihazın özelleştirilebilir diğer bir tuşu da analog çubukları. Analog kontrolden beklediğiniz hassaslığı, çubuklarda bulunan güç ayarıyla düzenleyebilir ve istediğiniz sertliğe getirebilrisiniz.

Razer Onza TE tamamen profesyonel oyuncuların rahatlığı düşünülerek ele tam oturur bir hale getirilmiş ve üzerindeki özel kauçuk kaplama sayesinde hem elden kaymıyor hem de terletmiyor.

Sonuç olarak; Razer Onza TE, konsol oyuncularının aradığı kontrol cihazı diyebiliriz. Xbox oyuncuları eğer internet üzerinden oynadıkları oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlamak istiyor ya da turnuvaları domine etmek istiyorlarsa, Onza kesinlikle onlara yardımcı olacaktır.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval