Sosyal medya

İnceleme

Polypad Space 10.1 3G

Güçlü ve ucuz

Polypad Space 10.1 3G, rakiplerine oranla uygun fiyat avantajıyla 3G desteğini beraberinde getiriyor.

Android tablet piyasası biraz karışık gibi görünüyor. Zira markalar çeşitli ürünlerini piyasaya sürüyor olsalar da bir şekilde “çok tutan” bir model bulmak zor. Apple tablet sektörünün kaymağını yerken Android’i tercih eden kullanıcılar için de çeşitli modeller bulunuyor. Android’li markaların fiyat avantajı ön plana çıkarken, ucuza tablet hazırlayan markalar da bulunuyor. Polypad’in Space 10.1 modeli de uygun fiyata bol miktarda özellik sunmayı hedefliyor.

Kasası metalden

10.1 inç ekrana sahip olan Polypad Space 10.1, standart bir tablet tasarımından çok da farklı değil. Geniş kenar üzerine konumlandırılmış olan ön kamera, ürünün daha çok yan tutulması için tasarlandığını gösteriyor. Ürünün beyaz renkteki ön yüzeyinde herhangi bir tuş bulunmuyor. 9.5 mm kalınlığı, ürünün elde tutuluşunu kolaylaştırıyor. Arka yüzeyi tamamen metalle kaplı olan Polypad, güç ve ses ayar tuşlarını -kameranın konumuna göre, yatay kullanımda- sol üst köşeye konumlandırmış. Ergonomik açıdan herhangi bir sorunu bulunmayan Polypad Space 10.1, 565 gram ağırlığıyla da taşınabilirlik konusunda da başarılı.

Exynos 4 işlemcisi bulunuyor

Samsung’un Exynos 4 4412 işlemcisi, ürüne 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdek sunuyor. Mali 400 GPU’ya sahip olan ürünün 1 GB RAM’i bulunuyor. Polypad’in performansı ise özellikle arayüzde oldukça başarılı. AnTuTu’da 15.000 puan çıkarabilen donanım, oyunlarda da başarı sağlayabilecek kadar güçlü. Zira cihazın ekranı 1280 x 800 piksel çözünürlük sağlıyor ve çözünürlüğün Full HD olmaması, performans konusunda getiri sağlıyor. Ekran demişken ekran tipinin IPS olduğunu
ve oldukça kaliteli renkler sunabildiğini söylemeliyim. Ayrıca farklı açılardan bakıldığında da renklerde bozulmalar olmuyor. Ekranı için “çözünürlük haricinde iyi” diyebilirim.

Cihazın en büyük artısı, 3G desteğini beraberinde sunuyor olması. MicroSD kart yuvasının yanında bir SIM kart yuvasına sahip olan cihaz, 16 GB’lik bir depolama alanına da sahip.

Özel not: Ürünün kutusuna ve internet sayfasına baktığımda çok ciddi çaba harcandığını ve özen gösterildiğini gördüm. Kutusunun arkasında tüm teknik detayları Türkçe olarak yazılmış. Bu konuda tebrik ederim kendilerini.

Sonuç olarak: Okulda kullanılacak 3G’li tablet arayanlar, uygun fiyatı ve gücüyle Polypad’i tercih edebilirler.

Neden alınır?

• 3G desteği

• Uygun fiyatı

• Performansı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Volkan Akduman

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval