Sosyal medya

İnceleme

PolyPad 7708 IPS

Kaliteyi Ucuza Almak İsteyenlere

PolyPad’in fiyat/performans konusunda iddialı yeni modellerinden biri de, 7 inç ekranlı PolyPad 7708 IPS.

PolyPad 7708 IPS, gerçekten ince ve sağlam bir kasaya sahip. Tabletin gövdesi iPad mini’yi aratmayacak düzeyde ince. Ekranı çizilmeye dayanıklı camla kaplı olan PolyPad 7708 IPS, 272 gramlık ağırlığıyla çantada çok rahat taşınıyor. Veri aktarımı ve şarj işlemi micro USB bağlantısı üzerinden gerçekleştirilen PolyPad 7708 IPS’te mini HDMI yuvası da dikkat çekiyor. Tablet micro USB bağlantısı üzerinden harici 3G modem ve flaş bellek gibi çevre bileşenlerini çalıştırabiliyor.

Pırıl Pırıl IPS Ekran

1280×800 piksel çözünürlüklü 7 inç IPS LCD ekrana sahip olan PolyPad 7708, 329TL’lik fiyatına oranla şaşırtıcı bir görüntü kalitesi sunuyor. Tabletin ekranı, kenarlarda oluşabilen ışık patlamaları dışında muhteşem bir kaliteye sahip. PolyPad 7708’in ekranı hem görüntü netliği, hem renk zenginliği hem de görüş açısı konularında takdiri hak ediyor.

Fiyata Oranla Makul Performans

Gücünü 1,5GHz çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemci ve Mali 400 grafik biriminden alan PolyPad 7708 IPS; 1GB DDR3 RAM’e, 8GB dahili depolama alanına ve microSD kart yuvasına sahip. Kullanıcı arayüzünü akıcı çalıştıran tablet, orta seviye oyunların üstesinden rahatlıkla gelirken, gelişmiş oyunlarda biraz zorlanıyor. Tablet Quadrant’ta 3900-4000 civarı puanlar alıyor. Sonuç olarak PolyPad 7708 IPS, ekonomik fiyatına oranla makul bir performans sunuyor.

PolyPad 7708 IPS’te 3000mAh’lik Li-Polymer pil bulunuyor. Bu pil, yaklaşık olarak 4 saat kesintisiz film izlemenize,  3,5 – 4 saat civarında oyun oynamanıza ve tarzınıza bağlı olarak 6-7 saat kullanım süresi elde etmenize imkan tanıyor. Fiyatı göz önünde bulundurulunca, PolyPad 7708 IPS’in pili de gayet yeterli güce sahip.

PolyPad 7708 IPS ekonomik fiyatına oranla kaliteli ekrana sahip olan, makul performans ve yeterli pil ömrü sunan, şık bir Android tablet.

Sonuç olarak: Aluminyum kasası, kaliteli IPS ekranı, sadece 272 gramlık ağırlığı

Neden alınır?

• Alüminyum kasası

• Kaliteli IPS ekranı

• Sadece 272 gramlık ağırlığı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Volkan Akduman

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval