Sosyal medya

Basın Bülteni

Philips Fidelio T1 Sunduğu Özelliklerle Dikkat Çekiyor

Philips

Philips Fidelio; yeni Philips Fidelio T1 modelinin lansmanıyla, Gerçek Kablosuz (TWS) kulaklık pazarında görünüm, hissiyat, ürün kapasitesi ve performans açısından beğeni topladı.


Bakmakta fayda var: Coinbase’deki Bitcoin Bakiyesi 4 Yılın En Düşük Seviyesinde! Anlamı Ne?


Tüm Philips Fidelio ürünleriyle birlikte anılan bir sıfat haline gelen ‘’premium’’; ürünlerin en iyi ses kalitesiyle üst düzey tasarım birleşiminden oluştuğunu yansıtmak için kullanılıyor. Philips Fidelio TI de bulunan Fidelio imzasını taşıyan sıcak, naturel, orta ses frekansı, doğru bas ve derinlik detayları kullanıcısına iyi bir müzik deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlanmış. İki-yönlü akustik tasarımla birleştirilmiş 10mm’lik dinamik ve dengelenmiş armatür sürücüler; detaylı Fidelio ses kalitesini garanti ediyor.

Philips

Philips Fidelio T1 LDAC kodek sayesinde yüksek çözünürlüklü ses kalitesini kablosuz bir şekilde kullanıcısına deneyimletiyor. Her kulaklıkta üçer adet bulunan toplam altı mikrofon, segmentindeki en iyi gürültü önleme kapasitesine sahip modellerden bir tanesi. Gürültü önleme; pasif gürültü engelleme ve altı farklı boyutta sunulan üç  Comply köpük kulakiçi kulaklık silikonu sayesinde kulaklık tam bir şekilde kulağınızı sararak güzel ses performansı sunuyor. Kablosuz 5.2 Bluetooth teknolojisi ve Google Fast Pair; otomatik olarak Android aygıtlarla kolayca eşleşiyor. Kulaklıkta bulunan kolay kullanımlı tuşlar; parçaları oynatmak, atlamak ve duraklatmak için kullanım kolaylığı sağlıyor. Bas-konuş ve Google Asistan sayesinde kulaklığa uzaktan da komut verilebiliyor.

Philips

Aktif gürültü önleme özelliğiyle, 9 saatlik kesintisiz çalma süresi sunan pil ömrü, şarj kutusuyla beraber 25 saatlik çalma kapasitesine sahip olabiliyor. Kulaklık ayrıca, aktif gürültü önleme özelliği kapalıyken 35 saatlik çalma süresi sunuyor. Kulaklığın tam şarj olabilmesi için iki saat yeterli oluyor. 15 dakikalık hızlı şarj desteğiyle ekstra bir saat daha kullanılabiliyor.  IR aşınma sensörü sayesinde kulaklığın teki takılı olduğunda müziği tek tarafa entegre ediyor. IPX4 sertifikasına sahip kulaklıklar, açık havada kullanım için de uygun.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir