Sosyal medya

İnceleme

Panasonic Lumix DMC–G5

Panasonic-Lumix-DMC-G5

Lumix DMC-G5 ile başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Fotoğraf çekmek, insanlar için ilginç bir hobi durumunda. Kimi sürekli olarak yanında gezdirdiği fotoğraf makinesiyle “o anı” yakalamaya çabalarken, kimisi de sevdikleriyle geçirdiği zamanı ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinelerini tercih ediyor. Bilinen şu ki, güzel fotoğrafları herkes sever. Panasonic Lumix DMC – G5 fotoğraf makinesi, akıllı telefonların ve giriş seviyesi fotoğraf makinelerinin kalitesini yeterli bulmayanlar için, daha profesyonel bir ürün.

DMC – G5’in ergonomik yapıdaki kasası, aynı zamanda sağlam duruşuyla dikkat çekiyor. Dışa doğru açılan ve aşağı – yukarı katlanabilen 3 inçlik bir dokunmatik LCD ekran üzerinden kontrollerini gerçekleştirebildiğimiz fotoğraf makinesi, aynı zamanda dijital bir vizöre de sahip.

Cihazın 16 megapiksellik CMOS sensörü, ISO 160 – 12800 arasını destekliyor. RAW fotoğraf desteği sunan makine, optik titreşim engelleme özelliğine sahip. İçerisinde gömülü flaş bulunan DMC – G5, 10 metreye kadarki fotoğraf çekimlerini flaş ile düzgün bir şekilde aydınlatabiliyor. Video çekiminde ise maksimum Full HD desteği ile 60 FPS’ye kadar performans sergileyebiliyor. Ürünün kutusundan bir tane 14-42 lens çıkıyor. Bu lens, üst seviye titreşim engelleme sağlıyor.

Sonuç olarak; Başarılı fotoğraflar yakalamak isteyen kullanıcılar için Panasonic, güzel bir paket hazırlamış. Keyifle kullanılabilecek bir cihaz.

Neden alınır?

• Fotoğraf kalitesi iyi

• Titreşim engelleme başarılı

• 12800 ISO’ya çıkıyor

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval