Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Nokia’nın kamerada gerçekten iyi olduğunun kanıtı 5 video!

Nokia’nın ürettiği akıllı telefonlar son dönemde sağlamlığı dışında bir yönüyle daha ortaya çıkıyor: Kamera. Özellikle 41 MP’lik Lumia 1020 başta olmak üzere şirketin son amiral gemisi  modellerine baktığımızda Carl Zeiss lensli, yüksek MP değerli ve gerçekten hem fotoğrafta hem de videoda iyi işler çıkaran akıllı telefonlar görüyoruz. Eğer bu durumun gerçek olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki videoları HD seyretmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Tom & Issy (Lumia 1020)

Ünlü şarkısı Ellie Goulding ve Roger Michell’in yönettiği bu kısa film Lumia 1020 ile kaydedildi. Sadece ses kayıt için ayrıca bir mikrofonunun kullanıldığı kısa filmin görüntü kalitesi, bir akıllı telefonun kamerasının ne kadar iyi işler çıkarabileceğinin gerçek bir örneği.

  • Cinemastyle Bölüm 1 – Lumia 920

Lumia 920 de, abisi 1020 kadar iyi olmasa bile gerçekten çok iyi bir kamera modülüne sahip. Christopher Westerholm’ın yönettiği ve yine farklı bir mikrofon kullanılarak kaydedilen bu kısa klipte İsveç’in güzelliğini Lumia 920 kabiliyetleriyle görüyoruz.

  • Red Bull Serbest Koşu Dünya Şampiyonu Ryan Doyle

Nokia’nın resmi sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Lumia 920’nin kullanıldığı bu tanıtım videosunda Serbest Koşu Dünya Şampiyonu Ryan Doyle’u izliyoruz.

  • Red Earth Hip Hop

Nokia x SundanceLDN kısa film yarışmasının galibi bu video, yine Nokia’nın resmi Youtube kanalında yayınlanan bir çalışma. Jason Van Genderen tarafından Lumia 920 ile kaydedilmiş bu kısa filme de mutlaka göz atın.

  • NokiaxBurton US Open 2013

Yapımcılığını Jack Tompkins’in yaptığı ve yine Lumia 920 kullanılarak çekilen bu klip, kış sporlarını seven insanlara hitap ediyor.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval