Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Logitech’den mobil oyun tutkunlarına müthiş bir ürün

iPhone ve iPod Touch ile oyun oynayanların en büyük sorununa çözüm geliyor. Logitech, yeni ürünü PowerShell Controller + Battery ile mobil oyunların keyfini kat kat arttırmaya hazırlanıyor. Mobil cihazınıza fiziksel oyun tuşları kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda cihazınızı şarj eden kontrolörün detayları sizlerle:

Logitech Mobil Gaming’i Değiştiriyor

“Logitech Powershell Controller + Battery”

Oyun tutkunlarının büyük beğeni ile takip ettiği Logitech, yeni oyun kontrolörü Logitech PowerShell Controller + Battery’i tanıttı. Konsol oyunları için dizayn edilen Logitech PowerShell Controller + Battery, iOS 7’yi destekleyen iPhone 5s, iPhone5 ve 5. Nesil iPod touch’lardaki oyun oynama süresini arttırıyor.

Oyun konsolunu kullanmak için sadece uyumlu iPhone ya da iPod touch’ı kontrolörün içine yerleştirmek yeterli. Logitech Powershell Controller + Battery’nin analog off-screen tuşları konsol oyuncularına tanıdık ve eşsiz oyun deneyimi yaşatırken; dPad (yön tuşları), arka tuşlar ve aksiyon tuşları ise oyunu rahatça kontrol etmelerine yardım ediyor.

Daha etkili bir oyun deneyimi yaşatmak için tasarlanan Logitech Powershell Controller + Battery sayesinde tüm ekranı oyunu görmek için kullanabilirsiniz. Özel tasarımıyla uzun saatler boyu oyun keyfi sunan kontrolör, cebinize ya da çantanıza kolayca sığan küçük ebatları ile  en zor ve karmaşık oyunları dilediğiniz her yere götürme fırsatı sunuyor.

Logitech-PowerShell-Controller-+-Battery2

iPhone ve ya iPod touch ile beraber kullanılan Logitech Powershell Controller + Battery, açma-kapama, ses, kamera, hoparlör tuşlarına, kulaklık ve şarj girişine doğrudan erişim sağlıyor.  Logitech Powershell Controller + Battery’nin 1500 mAh baterisi, cihazınızın şarj kapasitesini de arttıyor. Kontrolörü, cihanızdan çıkarmadan iPhone 5s, iPhone 5 ya da 5. Nesil iPod touch cihazlarıyla beraber şarj edilebilirsiniz.

iOS 7 desteği ile çalışan oyunların çoğuna uyumluluk gösteren Logitech Powershell Controller + Battery, Bastion, Fast & Furious 6: The Game,MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2™ HD, ve Nitro™ gibi oyunlarla da çalışıyor. Kontrolör ile oynanabilecek oyunlara Apple App Store’dan ulaşılabilir.

Online olarak ön satışa çıkan Logitech PowerShell Controller Battery’nin, Aralık ayında, Avrupa’daki Apple Store ve diğer mağazalarda 99,99 Dolar’dan satışa sunulması bekleniyor. Daha fazla bilgi için; http://gaming.logitech.com/tr-tr

iOS 7.1 Beta, geliştiricilere yollandı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir