Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Lenovo’dan yılbaşı tavsiyesi: IdeaTab A1000L

Yılbaşı yaklaşırken sevdiklerine hediye düşünenlere Lenovo‘nun bir tavsiyesi var: IdeaTab A100L. Konuya ilişkin basın bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo A1000L (1)

Yeni yılda sevdiklerine uygun hediye arayanlara Dünyanın ve Türkiye’nin lider PC üreticisi Lenovo’nun cazip bir önerisi bulunuyor. Kullanıcıların gün boyu yanlarından ayıramayacağı Lenovo’nun yeni tableti Lenovo A1000L, ekonomik fiyatı ve şık tasarımıyla özellikle müzik tutkunlarına yönelik ideal bir yeni yıl hediyesi. Üstelik yeni yılda kendinizi de mutu etmek isterseniz, Lenovo A1000L fiyatı ile bütçenizi sarsmayacak en keyifli alışverişiniz olacak.

Lenovo’nun A1000L modeli, 7 inç ekranı, kolay taşınabilir, hafif ve çok şık tasarımıyla sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Bu tableti, özellikle müzikseverler için mükemmel bir seçenek kılan özelliklerinin başında, daha keyifli bir müzik deneyimi için titizlikle tasarlanmış teknolojisi geliyor. Bu mini tablette yer alan gelişmiş stereo hoparlörler ile video, müzik ve oyunlar gibi her çeşit multimedya ortamı için gelişmiş ses deneyiminin tadını çıkarmak mümkün. Sadece 10,7 mm inceliği ve 345 gr hafifliği ile gün boyunca yanınızdan ayırmayacağınız Lenovo A1000L, 8 saate kadar pil ömrü sağlıyor. Wi-Fi bağlantısıyla sevdiklerinizi mobil hayata bağlayacak tabletin şık tasarımı ise hediyenizi unutulmaz kılacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir