Sosyal medya

Otomotiv

Lamborghini Countach geri geliyor

Lamborghini 70’li yılların ikonik arabası Countach’ın yeni modelinin geleceğini bir video ile duyurdu. Countach, köşeli tasarım çizgisiyle ve gösterişli martı kanadı kapılarıyla o yıllarda bir çok insanın duvarlarına posterlerini astığı ve hayal kurduğu bir araçtı.

Şimdi ise Lamborghini Countach yeni modeliyle geri geliyor. Lamborghini bu haberi internet sitesinden kısa bir teaser videosu ve “Gelecek bizim mirasımız. Ve yeni Lamborghini Countach geliyor. Bizi takip etmeye devam edin.” sözleriyle duyurdu. Araç ile ilgili fazla detay şimdilik paylaşılmasa da Lamborghini’den 2025 yılına kadar tam elektrikli bir otomobil beklenmiyor. Yine de bazı sızıntılara göre bu yeniden doğan modelde hibrit araçlara özgü aktarma organlarının kullanıldığı belirtiliyor. Dolayısıyla bu aracın hibrit bir motor yapısıyla gelmesi bekleniyor.

Paylaşılan resmi görselde aracın yalnızca silik bir silüeti gösterildi. Ancak Super Car Blog tarafından yalnızca müşterilere gösterilen Unica uygulamasından gelen sızıntıda Countach’ın havalandırma delikleri ve Lamborghini Countach LPI 800-4 ismi dikkatlerden kaçmıyor. Bu modelin tam tanıtımının orijinal versiyonunun 50. yıl dönümünü kutlamak için 15 Ağustos’ta Monterey Araba Haftasında yapılması bekleniyor.

Yeni Countach ile ilgili detayları beklerken bazı Youtube kanallarından da aracın orjinal versiyonunun incelendiği ve hatta Apple yöneticisi Phil Schiller’ın da yer aldığı videolar yayınlandı.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Umut SEZER

Blok zinciri ve kripto para meraklısı, madencisi ve yatırımcısı. Kripto paralar, oyunlar, teknoloji ve otomotiv gibi alanlarda yazıyorum. Sorularınız ve şikayetleriniz için bana, [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir