Sosyal medya
Türk Telekom reklamı
Türk Telekom reklamı

Haber

KONAMI, PES 2018 İle Arsenal’in de Resmi Partneri Oldu!

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Her ne kadar eğlenceli olsa da lisans sorunlarıyla cebelleşen PES serisi için çalışmalarını sürdüren KONAMI, şimdi de Arsenal ile anlaştı.

Tüm dünyada halen kıyaslama unsuru olan PES ve FIFA serilerinde FIFA’nın en büyük kozu olan lisans konusunda KONAMI açığı kapatmak için çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde Barcelona, Borussia Dortmund ve Liverpool ile resmi partnerlik anlaşması yapan Japon oyun devi, PES 2018 için bu skalayı genişletiyor.

Bu yıl içerisinde duyurulan İtalyan devleri Inter ve Milan’ın ardından bir İngiliz kulübü ile de partnerlik anlaşması yapan firma, artık Arsenal’in de resmi partneri oldu.

reklam
MSI reklamı

Partnerlik İle Lisans Farkı Nedir?

Eğer “E zaten Arsenal lisanslı olarak vardı?” diye düşünecek olursanız hemen açıklayalım. Partnerlik anlaşması daha kapsamlı oluyor. Sadece logo ve kadro kullanımını kapsayan lisans anlaşmasının yanı sıra 3D oyuncu yüz taraması ile oldukça gerçekçi bir futbolcu görüntüsü çizecek olan partnerlilk hizmeti ile aynı zamanda bu partner takımların stadyumları da oyuna ekleniyor.

Böylece parneri olduğu Barcelona, Borussia Dortmund, Liverpool, Villereal, Fulham, Flamengo, Rive Plate, Palmeiras, Colo Colo, Inter, Milan ve Arsenal gibi takımlarda forma kalitesi, oyuncu yüzleri ve stadyumlar özel çalışılmış olarak gelecek.

Arsenal anlaşması için ayrı bir güncelleme yayınlayacak olan KONAMI, bu data güncellemesinin ardından Arsenal takım oyuncularını daha gerçekçi yüzler ve harika bir Emirates Stadı atmosferi oyuna eklenmiş olacak.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

God Of War’dan Kratos, Fortnite’ın yeni yıldızı olabilir

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

God Of War’dan Kratos, Fornite’ın yeni yıldızı olabilir. Şirket, giderek artan karakterleriyle oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. God Of War oyunundan tanıdığımız ve beğenilerimizi toplamayı başaran Kratos karakterini Fortnite oyununda görebiliriz.


İlginizi çekebilir; PlayStation 5’in yanında kullanmak isteyeceğiniz aksesuarlar

reklam
MSI reklamı

God Of War’ın kahramanı Kratos, Fortnite’a mı geliyor?

God Of War‘ın kahramanı Kratos savaşına Fortnite içerisinde devam edebilir. God Of War oyunun kahramanı Kratos hakkında HYPEX isimli Twitter kullanıcısı bir sızıntı paylaştı.

 

Fortnite için yakın zamanda Kratos‘un sunulacağını HYPEX isimli Twitter kullanıcısından gördükten sonra Playstation tarafından da 2 Kasım 2020 tarihinde bir tweet geldi. “Alacağınız bir sonraki adam, kontrol edilemeyen bir öfke nöbeti içinde çıplak elleriyle birden fazla tanrıyı tam anlamıyla yok etti” şeklinde tasviri yapılan karakter kahramanımıza tam olarak uyuyor.

Playstation

Fortnite içerisinde daha öncede bu tarz bağlantılar görmüştük. Örneğin Battle Royale’in 5. sezon savaş geçişi, mükemmel bir Mandalorian ve Baby Yoda görünümüyle çoktan başladı. Ancak bir sonraki karakteri popüler bir film veya film serisinden gelmiyor gibi görünüyor. Farklı bir video oyunu evreninden: God of War’ın Kratos’u.

Fortnite’ın şu anki sezonunda, Galactus ile evreni sarsan mücadelenin ardından adaya getirilen farklı gerçeklerden çok sayıda “avcı” bulunuyor. Bu bağlamda, Kratos tam olarak uyuyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, Sony’nin öne çıkan birinci taraf karakterlerinden biri olarak, Kratos’un Fortnite gibi hemen hemen her oyun platformunda bulunan bir üçüncü taraf oyununa katılacağını görmek kullanıcılar açısından tuhaf karşılanabilir.

Kratos görünümünün ne zaman kullanıma sunulacağı, oyuncuların oyun içinde satın alması gereken veya kazanabilecekleri bir şey olup olmayacağı veya PlayStation 4 ya da  PlayStation 5 dışındaki platformlarda oyuncular için mevcut olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak Sony’nin resmi hesabı zaten karakterle dalga geçerken, resmi bir duyuru için daha fazla beklememiz gerekmeyecek.

 

Devamını oku

Akıllı Telefonlar

Redmi K40 Pro, Snapdragon 888 İle Gelebilir!

Redmi Snapdragon 888
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Redmi K40 Pro, Qualcomm’un en yüksek modeli Snapdragon 888 ile birlikte gelebilir. Redmi’nin yeni amiral gemisi modeli K40 Pro, piyasaya adeta bomba gibi düşen Snapdragon 888 ile gelecek gibi gözüküyor.

Redmi K40 Pro, rakiplerinden geride kalmamak adına yeni bir yonga seti ile güçlenecek. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Snapdragon 888, piyasaya adeta bir bomba gibi düştü. İşlemcinin piyasaya sürülmesiyle tüm telefon üreticileri sosyal medyada en güncel cihazlarında bu işlemcinin kullanılacağı yönünde açıklamalarda bulundu. Redmi’den de açıklama gecikmedi. Ancak Redmi, Snapdragon 888 işlemcisini hangi cihazda kullanacağını belirtmedi.

reklam
MSI reklamı

Redmi Snapdragon 888

Yapılan açıklamada Redmi’nin müdürü Lu Weibing, gelecek yeni bir cihazda Snapdragon 888 yonga setinin kullanılacağını duyurdu. Tabi dediğimiz gibi bu cihazın hangisi olduğu hakkında bir bilgi yok. Ancak Redmi‘nin amiral gemisi modellerine baktığımızda K40 ve K40 Pro modellerinin yakında tanıtılacağını biliyoruz. Daha öncesinde gelen duyumlarda K40’ın Snapdragon 775 işlemciye sahip olacağı söylenmişti. Yani geride kalan tek seçenek olan Redmi K40 Pro, kuvvetle muhtemel Snapdragon 888 yonga setine sahip olacak.


İlginizi Çekebilir: Snapdragon 888 Kullanacak İlk Akıllı Telefon Belli Oldu!


Redmi K40 Pro

Redmi K40 Pro’nun Özellikleri

K40 Pro ile ilgili bilinen çok fazla detay yok. Ancak K40 modelinin OLED ekran, 33W hızlı şarj destekli 4000mAh batarya, 64MP ana kamera gibi özelliklere sahip olacağı bekleniyordu. Tabi yine söylentiler arasında K40 Pro modelinin 33W hızlı şarj destekli 4800mAh batarya, 108MP ana kamera ve 120Hz OLED ekran ile birlikte geleceği söylentiler arasındaydı.

K40 Pro ile ilgili söylentiler bu şekildeydi. Cihaz ile ilgili tüm detaylar elimize ulaştıkça paylaşıyor olacağız. Bakalım Redmi K40 Pro gerçekten Snapdragon 888 ile birlikte gelecek mi. Yoksa Redmi Snapdragon 888’i yeni bir model ile mi güçlendirecek?

Devamını oku

Donanım

Qualcomm 2021’de Yeni Snapdragon 7 Serisi İşlemcisini Tanıtacak!

Snapdragon 7 Serisi
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Qualcomm‘un yeni Snapdragon 7 Serisi işlemcisi için beklenen tarih geldi. Yeni Snapdragon modeli 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Qualcomm’un beklenilen işlemcisi işin tarih geldi. Uzun zamandır Snapdragon için orta-üst segment bir işlemci modeli tanıtılacağı biliniyordu. Son günlerde ortaya çıkan Snapdragon 888 ilgiyi üzerine çekmiş olsa da, yeni bir 7 Serisi modelinin geleceği haberi artık kesinleşti diyebiliriz.

reklam
MSI reklamı

Qualcomm yeni tanıttığı Snapdragon 888 yonga seti ile birlikte epeyce büyük bir yankı uyandırdı. Tüm firmalar bu yonga setini kullanacağını belirtirken, Qualcomm yeni bir yonga seti ile birlikte geleceğinin haberlerini verdi. Snapdragon’ın orta-üst segment temsilcisi 7 Serisi yeni bir modeli daha bünyesine dahil edecek.

Snapdragon 7 Serisi


İlginizi Çekebilir: Snapdragon 888 Kullanan Vivo Telefonun Geekbench 5 Skoru Sızdırıldı!


Yeni Snapdragon 7 Serisi İşlemci 5G desteğine sahip olacak!

Weibo’da çıkan sızıntıya göre yeni Snapdragon modeli 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak. Hatta tanıtımdan hemen sonra dağıtımına başlanılacak. Bu yeni işlemcinin 5G desteğine sahip olacağı biliniyor. Bu durum Qualcomm‘un yeni işlemcisini diğer modellere nazaran daha tercih edilir yapabilir.

SM7350 model numarasıyla daha önce ortaya çıkmış olan bu işlemci, prototip haliyle AnTuTu’da 530 binin üzerinde puan almıştı. Dolayısıyla bu işlemcinin 5nm Exynos 1080’e ve MediaTek MT6893’e rakip olması bekleniyor.

Görünüşe göre bu yeni işlemci orta-üst segment akıllı telefonlarda oldukça rağbet görecek. Özellikle 5G desteğine sahip olması, geleceğe yönelik tercihlerde büyük etken olacak. İşlemci ile ilgili daha farklı detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Bakalım Qualcomm bu yeni 7 Serisi Snapdragon yonga seti ile Snapdragon 888’deki gibi bir başarı elde edebilecek mi.

Devamını oku
MSI reklamı

HWP COIN’den Haberler