Sosyal medya

Oyun

Ikea, Oyun Kategorisinde Satışa Başlıyor

2008’den bu yana dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olan Ikea ‘nın oyun temalı mobilya ve aksesuarları Ekim ayında satışa sunuluyor. Ürünler ilk olarak bu yılın başlarında Asus ve onun Gamers Republic (ROG) markasıyla ortaklığıyla Çin’e satışa sunulmuştu.

Çeşitli aparatlar ve bardak tutucu modelleri ortalama 10 dolardan başlıyor. Oyun sandalyeleri ise 69 ila 349 dolar arasında değişiyor. Türkiye’ye henüz gelmedi ancak Ikea, bu serini tüm dünyada satışa sunulacağını belirtti.

Fareleriniz kablolarının dolanmasını önleyen bir aparat olan Mouse Bungee.

Şirket piyasaya 6 ürün kategorisinde toplamda 30’dan fazla oyun ürünü sundu. Ancak bu ürün kategorilerinden sadece Uppspel kategorisi Asus ile işbirliği içinde tasarlanmış ürünleri içeriyor. İşte Uppspel kategorisinde olan ve Ikea – Asus ortaklığıyla üretilen bir oyun odası takımı. Bu oyun odasının Ikea’nın Çin’deki satış platformundaki linki için tıklayabilirsiniz. İkea, geri kalan ürünlerin “oyuncuların bilgisayar başında yaşadıkları zorluklara çözüm getiren” tasarımlara sahip orijinal Ikea ürünleri olduğunu belirtiyor.

Şirket bu konuda ASUS ve Republic of Gamers ile ortaklık kurarak bir oyun ürünü serisi oluşturacağını geçen sene duyurmuştu.

Çoğu oyun malzemesinin maliyeti yüksek olduğu ve yeni nesil konsolların bile çok pahalı olduğu düşünüldüğünde, uygun fiyatlı bir aksesuar ve mobilya serisi, oyuncuların odalarını tasarlarken maliyeti düşürmeleri için tam da ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

Ikea, bu ay İsveçli bir müzik grubunun sponsorluğunda stüdyo eşyaları üreteceğini de açıklamıştı.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Ömer Faruk TAŞÇI

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir