Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

HTC One ve Galaxy S4’ün Google versiyonları satışa sunuldu

Bundan birkaç ay önce düzenlenen Google I/O 2013 geliştirici etkinliği birçok yeni yazılımın duyurulduğu oldukça renkli bir  etkinlik olmuştu. Hatta bu etkinlik öncesi Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün saf Android’li versiyonu ya da bir diğer deyişle Google versiyonu ortaya çıkmıştı. Daha sonra ise böyle bir versiyona HTC’nin amiral gemisi HTC One kavuşmuştu. Bir süredir sessizliğini koruyan bu cihazların satışına ise henüz başlanıyor.

Google Play üzerinden ön siparişleri başlanan  Android Jelly Bean sürümüne sahip bu cihazlar kullanıcılarına hiçbir ek içerik olmadan saf Android deneyimini yaşatacaklar. Bunların yanında cihazların fiyatları konusuna gelecek olursak. Samsung Galaxy S4 Google Edition, 649 dolarlık bir fiyat etiketine sahipken, HTC One Google Edition’un biraz daha ucuz olduğu görülüyor. HTC One Google Edition ise, 599 dolara ön siparişe sunuluyor.

Diğer ülkeler için ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmeyen cihazlar, İngiltere’de satın alan kullanıcılara 9 Temmuz itibariyle teslim edilecekler.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir