Sosyal medya

Sosyal Medya

Her Twitter kullanıcısının bilmesi gereken 23 uygulama

twitter

Sosyal medya günümüzde kişisel paylaşımlar haricinde iş sektörleri tarafından da oldukça fazla kullanılıyor. Markalar ve bireysel pazarlamacıların satışlarını arttırmak amacı ile sosyal medya üzerinden reklam yapmak oldukça önemli.

Twitter aracılığı ile binlerce takipçiye ulaşmak çok daha kolay fakat, yardımcı uygulamalar olmadan bunu yapmak oldukça zahmetli. Şu an internette bulabileceğiniz yüzlerce Twitter uygulaması mevcut. Ancak birçok uygulama kalitesiz ya da barındırdığı reklamlar bazen sinir bozabiliyor.

Twitter hesaplarınızı kolaylıkla yönetebilmeniz için kullanılabilecek uygulamaların birkaçını derledik. Gelin bu uygulamalara hep birlikte bir göz atalım.

Buffer

Buffer

Buffer, kısa aralıklarla tweet paylaşmak için en kullanışlı uygulamalardan bir tanesi. Ayrıca daha fazla ilgi çekmek için günün en yoğun saatlerine planlar yapıp otomatik olarak tweet paylaşılabilir. Aynı zamanda Buffer uygulamasını Facebook ve LinkedIn sosyal ağlarında da kullanabilirsiniz.

ManageFlitter

ManageFlitter

ManageFlitter, Twitter hesaplarınızı daha akıllı bir hale getirmek için var. Uygulama gelişmiş analizler yapmanızı sağlıyor ve powerpost gibi güzel bir özellik sunuyor. Powerpost, tweetlerinizi günün en çok aktif olan saatinde otomatik olarak atmanızı sağlıyor. Ayrıca ManageFlitter aracılığı ile Twitter hesabınızdaki tüm inaktif kullanıcıları tespit edip onları takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Sefa S Sönmez

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval