Sosyal medya

Alışveriş Önerileri

GÜNÜN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ!

Günün fırsat ürünlerini sunduğumuz içeriğimizde giyimden kozmetiğe, elektronikten ev eşyalarına ihtiyacınız olan her ürüne ulaşabilirsiniz. Fiyatların günden güne değişeceğini belirterek lafı çok uzatmadan fırsat ürünleriyle sizleri baş başa bırakalım!


Göz atmak isteyebilirsiniz: UYGUN FİYATLI OKUL ALIŞVERİŞİ!


Düzen takıntısı olanlar buraya! Evin her köşesinde kullanabileceğiniz düzenleyiciler, mutfakta ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler Trendyol’da %45 İndirimde! Fırsatları kaçırmamak için tıklayın!

Modayı takip edin veya etmeyin, Mango her tarza hitap eden ürünleriyle Trendyol’d şuan %50’ye varan indirimde! Kadın, çocuk ve erkek kategorisinde indirimin en iyi parçalarını görmek için tıklayın!

Kullanıcı yorumlarından tam puan alan fiyat/performans bir akıllı saat arayışındaysanız Trendyol Büyük Ekim Kampanyasında IP67 sertifikasına sahip TECHNOMEN Dt100 Plus Smartwatch saati sizler için buraya bırakıyoruz.

Sakal traşını kendi halledenler! Fakir’in şarjlı Stubby Sakal Şekillendirme Cihazı 100 TL’nin altına düştü. İndirim bitmeden satın almak isteyenler tıklayın!

Oyun bilgisayarı almak isteyenler, cihazını değiştirmek için süper bir kampanya paylaşıyoruz. Monster Abra A5 V18.2 11. Nesil Intel işlemcisi ve RTX 3050Ti Ekran kartına sahip beklentilerinizi karşılayacak bir oyuncu bilgisayarı. 12 aya varan taksit seçenekleri ve sepette %6 indirimle sahip olmayan isteyenler buraya!

 

 

 

 

 

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Dilşah İlan

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir