Sosyal medya

Kripto Para

Gate.io’dan Kripto Varlık Yönetim Yarışması | Birinciye 30.000 USD Ödül!

gateio-indirim-kuponlari-KUPONLACOM

Gate.io, artık düzenli olarak gerçekleştirmeyi planladığı kripto varlık yönetim yarışmasının ilkini duyurdu. Bireysel veya takım olarak katılınabilen yarışmada, kazanan katılımcılar elde ettikleri gelirlere ek olarak; sabit miktarda para ödüllerine de sahip olacaklar. Fakat yarışmaya katılmayı düşünenleri şimdiden uyaralım çünkü başvuru için son 2 günün içindeyiz; o yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.


İlginizi çekebilir: Kripto para borsası Kraken halka açılabilir!


Yarışmaya nasıl katılabilirim?

Gate.io tarafından duyurulan Kripto Varlık Yönetim yarışmasının katılım formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yarışmanın katılım tarihleri 3 Haziran 06:00 ve 20 Haziran 06:00 aralığı olarak belirlenmiş durumda. Bu tarihler arasında bu form üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Form üzerinde doldurmanız gereken bilgiler ise genel olarak şu şekilde; Takımınızın adı, kurucu ismi, kontak bilgileri (E-Mail, Telegram, WeChat), takımınızın bulunduğu şehir, yatırım stratejiniz, yatırım yaptığınız ana platform ve benzeri birçok bilgiyi form üzerinden doldurmanız gerekmekte. Katılım sağlamanızın ardından, yarışmanın start alacağı tarih de 20 Haziran 06:00 olarak belirlenmiş durumda. Yarışma başladığı andan itibaren 1 aylık bir sürecin sonunda yarışmacıların performansları değerlendirilecek. Yani 20 Temmuz 06:00’da, yapılacak değerlendirmelerin ardından yarışmanın kazananları açığa çıkacak.

Gateio

Katılmak için gereken şartlarsa şu şekilde: Öncelikli olarak katılım gösteren takımların 12 aylık kripto para yönetim geçmişlerini gösterebilmeleri gerekiyor. Yarışma öncesinde, takımların yarışmaya başlangıç bütçelerini de önceden belirlemeleri gerekmekte. Eğer yarışmaya ana hesabınızdan katılmak istemiyorsanız da; Gate.io üzerinde bir yan hesap oluşturarak bu hesap üzerinden de yarışmaya dahil olabilirsiniz. Yarışma süresince 10 gün aralıksız olarak herhangi bir aksiyon almamanız durumunda da, Gate.io sizi inaktif olduğunuzdan dolayı yarışma dışı bırakma hakkına sahip.

Yarışma için belirlenen kurallar şimdilik bu şekilde olsa da; Gate.io yarışma esnasındaki gidişata göre kurallarda değişiklik yapılabileceğini de belirtiyor. Eğer kurallarda herhangi bir değişiklik gerçekleşirse bütün yarışmacılar yine Gate.io tarafından bilgilendirilecek.

Gate.io ödüller

Ödül Tablosu

Katılmayı düşünenlerin ellerini çabuk tutması gerektiğini de şimdiden hatırlatalım. Umarız Türk bir ekip, Gate.io tarafından düzenlenen bu yarışmada güzel bir başarı yakalayabilir.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir