Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Galaxy S4 Zoom, 10x optik yakınlaştırma ile gelecek

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un yakın zamanda Galaxy S4 benzeri akıllı telefonlar piyasaya sunacağı biliniyor. Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 mini ve Galaxyu S4 Active isimleriyle gelecek olan cihazlardan Galaxy S4 Zoom ile ilgili yeni bilgiler geldi.

Bluetooth SIG’de listelenerek yakında resmiyet kazanacağının sinyalleri verilen Galaxy S4 Zoom, isminden de anlaşılacağı üzere üstün kamera özelliklerine sahip bir akıllı telefon olacak. Samsung’un Galaxy Camera isimli kamerasında kullandığı gibi 16 MP’lik bir kameraya sahip olacak olan Galaxy S4 Zoom’un kamerası bir de 10x optik yakınlaştırma özelliğini barındıracak.

Galaxy Camera’da Galaxy S4 Zoom’un aksine 21x optik yakınlaştırma kullanılmıştı ancak cihaz oldukça kalın bir yapıya bürünmüştü. Samsung’un Galaxy S4 Zoom’da 10x optim yakınlaştırma kullanmasındaki sebep ise cihazın fazla kalın olmamasını sağlamak ve cebe rahatça girmesini sağlamak. Bunların yanında sızan başka bilgilere göre cihaz, 4.3 inç qHD Super AMOLED ekran ve 8GB dahili depolama özelliklerini de barındıracak

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval