Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

Galaxy A70 alan adamın dramı – Sizin Yorumunuz (Alperen Usta)

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde Galaxy A70 modeliyle Alperen Usta konuğumuz oldu. Alperen, neden Galaxy A70’den memnun olmadığını anlattı.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Gökalp

    15 Mart 2020 at 14:23

    Ben a70 i londrada aldım, yedek cihaz olarak. Evet a serisi beklentim yoğundu. Kamera,performans,ekran,pil ömrü, malzeme kalitesi vs..
    Pil ömrü başarılı, kasa ve malzeme son derece kötü yani plastik tamam ama onunda kalitesi vardır die düşünüyorum ki bu en kötüsü olsa gerek, kamera da arkadaştan ayrılıyorum, benim asıl cihazım s10 sıkı bir samsungcuyum, arka kamera ile gündüz gün ışığında çekimde bir sorun yok ön kamera hiç 32 yim ben demiyor. Işık ve renk doğruluğu kesinlikle berbat. Performans ile alakalı söyleyeceğim şey ise, oyun oynamam fakat telefonu oyun hariç sonuna kadar kullanırım tüm özelliklerini aktif kullanırım, ısınma tabi oyun olmazsa biraz zor fakat ısınma probemi olmamasına rağmenn yine de gereken performansı (beklenti dahilinde) vermiyor. Telefonun bir restarttan sonra kendine gelmesi dakikalar alıyor. Parmak izi tarayıcısı zayıf. Yani tabi ben burda komik bir paraya aldığım için çok dert etmedim fakat tr şartlarında ciddi bir para, o yüzden ciddi de bir hayal kırıklığı.. bu arada telefonun şuan ki durumunu da söyleyeyim fire stick tv min bluetooth kumandası olarak iş görüyor.. bir kısa eleştrimde siz editör dostlara;
    Markayı gömmek gerekiyorsa bence gömün yazık günah kolay alınmıyor, ciddi paralar veriliyor, teknik veriler kağıt üzeri detaylar gerçekten hiç bir anlam ifade etmiyor.. teşekkürler saygılar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi 9 Lite – Sizin Yorumunuz (Toprak Aygün)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serisinde bu sefer Xiaomi Mi 9 Lite kullanıcısı olan Toprak Aygün konuğumuz oldu. Bakalım Toprak, telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi Note 10 – Sizin Yorumunuz (Ulaş Çolaker)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizde bu sefer Xiaomi Mi Note 10 modeliyle Ulaş Çolaker konuğumuz oldu. Bakalım Ulaş Bey, akıllı telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

OnePlus 7T – Sizin Yorumunuz (Can Altan)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde OnePlus 7T akıllı telefonuyla Can Altan konuğumuz oldu. Bakalım Can Bey, telefonuyla ilgili bize nasıl deneyimler anlatacak?

Devamını oku