Sosyal medya

Haber

FIFA 14’lü Xbox 360 ile El Clasico’ya gidebilirsiniz

Microsoft Türkiye, futbol ve FIFA tutkunlarına sevindirici bir haber verdi. EA Sports’un FIFA 14 oyununu hediye eden Xbox 360 paketini ön siparişle alanlar, El Clasico’yu yerinden izleme şansı kazanabilir. Eğer siz de Barcelona – Real Madrid maçını İspanya’da izlemek istiyorsanız, bu fırsat için şansınızı denemenizi öneririz. Konu hakkında daha fazla detay için Microsoft Türkiye’nin basın bültenine göz atabilirsiniz.

Basın Bülteni

FIFA 14 Hediyeli Xbox 360’ı İndirimli Fiyatla Ön Sipariş Ver, El Clasico’yu Yerinde İzle

Microsoft Türkiye, FIFA 14 hediyeli özel Xbox 360 paketlerinin indirimli fiyattan ön siparişle satışına başladığını duyurdu. Ön sipariş veren bir kişi, Barcelona-Real Madrid takımlarının efsanevi mücadelesi El Clasico’yu yerinde izleyecek.

Microsoft, sınırlı sayıda FIFA 14 oyunu hediyeli Xbox 360 250GB oyun konsolunun ön siparişle satışına başladığını duyurdu. Ürün, ön sipariş süresi boyunca 999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı yerine 799 TL’lik indirimli fiyattan satışa sunulacak. Xbox360 FIFA 14 paketini satın alanlar, tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL olan FIFA 14 oyununa ücretsiz sahip olacaklar.

fifaxbox

Ayrıca ürünü ön siparişle satın alanlar arasında çekilecek kurayla bir şanslı oyuncu, Microsoft Türkiye’nin davetlisi olarak dünyanın en iyi takımları arasında yer alan Barcelona- Real Madrid’in İspanya’daki “El Clasico” derbi mücadelesini yerinde izleyecek.

FIFA 14 hediyeli özel Xbox 360 konsol paketi 3-10 Eylül tarihleri arasında yalnızca Teknosa.com üzerinden sunulacak. 10 Eylül’den itibaren teklif tüm teknoloji marketlerinin internet mağazalarında geçerli olacak.

3 Eylül’de başlayan ön sipariş teklifi, 26 Eylül’de sona erecek.

Futbol Keyfini Evinizin Konforuna Taşıyın

Dünya genelinde milyonlarca fanatiği olan FIFA serisi, futbol tutkunları tarafından dünyanın en başarılı futbol oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. FIFA 14, geliştirilen grafik motoru ve eklenen yeni oyun seçenekleri sayesinde dünyanın en güçlü takımlarının soluk kesen mücadelelerini ekranınıza taşıyor.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval