Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Ezcool’dan öğrencilere uygun 9 inç tablet

Gelişen teknolojiyle ortaya çıkan ve kısa sürede yaygınlaşan tabletler, özellikle öğrencilerin epey ilgisini çekiyor. Okulların açılmasına kısa süre kala, tablet üreticileri de öğrencilere uygun kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Ezcool da bu dönemi verimli geçirmek isteyen firmalardan biri konumunda. Firma, bugün paylaştığı basın bülteniyle öğrencilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. 7 inç fiyatına 9 inç tablet sloganı eşliğinde, Ezcool’un basın bülteni sizlerle.

Ezcool’dan Öğrencilere 7 inç Fiyatına 9 inç Tablet Keyfi! 

Okul zilinin çalmasına yakın dönemde öğrencileri unutmayan Ezcool, yeni, modern ve geniş ekranlı tableti Ezcool Smart Touch 8 GB 9 inç’i satışa sundu.  Beyaz renkle gelen şık tablet, KDV dahil 219 TL’lik özel fiyatı ve kaliteli donanımıyla, öğretim yılını verimli geçirmek isteyen öğrencilerin tercihi olacak.

Günümüzde özellikle çocuk ve gençlerin büyük rağbet gösterdiği büyük ekranlı tabletler, fiyatlarıyla ulaşılmaz olabiliyor. Buna karşın Ezcool’un Smart Touch 8 GB 9 inç Beyaz Tablet’i, adeta 7 inç fiyatına 9 inç tablet devrini başlatıyor.

Gerek performansı gerekse üst düzey özellikleriyle bir tabletten beklenecek her imkana sahip olan Ezcool Smart Touch 8 GB 9 inç tablet, öğrencilere sadece ev ve okulda değil, bulundukları her yerde ders çalışma imkanı veriyor. Büyük ekranıyla öğrencilerin ihtiyaç duyacakları görsel içerikleri rahatlıkla görüntüleyen tablet, ders sonrası film izleme ya da oyun oynama gibi ihtiyaçlara da yüksek performans ile cevap veriyor.

ezcool-smart-touch

Android 4.0 işletim sistemiyle donatılan Ezcool Smart Touch 8 GB 9 inç tablet, gücünü Boxchip A13 işlemci ve 512 MB DDR3 RAM’den alıyor. Ürün 8 GB dahili hafızası ile önemli doküman ve içeriği yanınızda taşımınıza imkan verirken, harici hafıza kartı ile 32 GB’a kadar artırılabilir hafıza sunuyor.

800×480 çözünürlüğe sahip ekranıyla yüksek kaliteli görüntü sunan tablet, 5 noktadan dokunmatik kapasitif süper ince panele sahip. Böylelikle multi-touch uygulamaları gerçekleştirebilen Ezcool’un bu yeni tableti, 5 megapiksel arka kamerasıyla keyifli anlarınızı ölümsüzleştirmeyi vadediyor. Ürün ilk aşamada KDV dahil 219 TL fiyat etiketiyle hızlıal.com’da satışa sunulmuş durumda.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval