Sosyal medya

İnceleme

Ezcool Smart Touch 911

Ezcool Smart Touch 911

Giriş seviyesi uygun fiyatlı bir tablet satın alıp, pişman olmak istemiyorsanız Ezcool Smart Touch 911’e bir göz atabilirsiniz.

Pek çok insan bir tablet alırken hem bütçesini zorlamayacak, hem de verdiği paraya pişman etmeyecek bir cihaz arıyor. Fakat bu kriterde bir tableti ülkemiz şartlarında almak istiyorsanız, Apple ve rakibi markaların piyasaya sürdükleri daha küçük ekranlı tabletler dahi yüksek fiyatlı kalıyor. Ezcool tablet kullanımına bir yerden başlamak, diğer yandan da medya, internet gibi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlara hitap ediyor. Ezcool Smart Touch 911, üzerinde 1 GHz RockChip RK2928 işlemci bulunuyor. Cihaz kendi sınıfında yüksek sayılabilecek 1 GB RAM’e sahip. Cihazın microSD kart girişi sayesinde 8 GB’lık dahili kapasitesi  32 GB daha artırılabiliyor. Android 4.0 işletim sistemi ile kullanıcıların beğenisine sunulan cihaz, 9 inçlik ekranında 800 x 480 gibi düşük bir çözünürlük sunmasına rağmen ekran kalitesi ve 5 nokta dokunmatik desteği ile açığı kapatıyor.

Sonuç olarak; Ezcool Smart Touch 911 fiyatının çok daha üstünde performans sunan bir tablet. “Keşke ekran çözünürlüğü biraz daha yüksek olsaydı” dedirtiyor ama olsun. Fakat uygun fiyatı, bunu da görmezden gelmenizi sağlayabilir.

Neden alınır?

• Çok uygun fiyat

• 30 TL’lik hediye paketinin içeriği

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval