Sosyal medya

Haber

Elit Perla Palas’ın tercihi TP-LINK ürünleri oldu

TP-LINK Logo

İstanbul Kurtköy’de Delmar Yapı’nın inşaa ettiği Elit Perla Palas, tüm kablosuz ağ altyapısında TP-LINK ürünlerini tercih etti.  Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Elit Perla Palas’ın tercihi TP-LINK ürünleri oldu 

Bireysel ürünleri ile tanınan ancak kurumlara yönelik de geniş ürün grubu bulunan TP-LINK, çözüm ortakları aracılığıyla kurumsal projelere de imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde bu projelere bir örnek İstanbul Kurtköy’de inşa edilen ve hem otel, hem rezidans, hem de ofis bölümleri olan Elit Perla Palas’da gerçekleştirildi.

Elit Perla Pala

Elit Perla Pala

TP-LINK’in çözüm ortağı Damataş Teknoloji Platformu ile birlikte gerçekleştirdiği projede Elit Perla Palas’ın kablosuz ağ altyapısında TP-LINK ürünleri kullanıldı. Otel, hastane, okul, site gibi yerlerde anahtar teslimi zayıf akım projeleri gerçekleştiren Damataş Teknoloji Platformu, Elit Perla Palas projesinin kablosuz internet bölümünde dünyanın bir numaralı ağ üreticisi TP-LINK ürünlerini kullandı. Bu proje kapsamında en alttan en üst seviyeye kadar tüm network ve internet alt yapısı TP-LINK ürünleriyle sağlandı.
Ekolojik enerji ve çevre dostu özelliklerine sahip olarak inşa edilen Elit Perla Palas projesinde her türlü teknik desteği sunan TP-LINK, bu uygulamada da proje aşamasından itibaren çeşitli çözüm önerileri ve ürünlerinin yanı sıra teknik destek hizmeti de sağladı.”

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir