Sosyal medya

Basın Bülteni

Command & Conquer: Tiberium Alliances, Türkçe olarak sunuldu

Command & Conquer hayranlarına müjde! Online oyun markası Joygame, EA Games ile yaptığı işbirliği doğrultusunda dünyanın ünlü strateji oyunu Command & Conquer’i Türk oyuncularıyla buluşturuyor. Dünyayı kasıp kavuran bu oyun, Joygame kalitesiyle artık oyuncuların parmaklarının ucunda!

Command & Conquer ile birlikte strateji oyunlarını sevenler, dev orduları yönetip dünyayı fetheden generaller olmaya hazırlanıyor. Resim ve yazılardan oluşan eski web tabanlı MMO oyunlarını bir tarafa bırakan oyuncular, Command & Conquer ile birlikte yeni nesil HTML 5 teknolojisi, gelişmiş grafik animasyonları ve ses efektleri ile zevkli, akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşıyor.

Nasıl Bir Komutan Olduğunu Tüm Dünya Görsün!

Strateji oyunlarına yeni bir soluk getiren Joygame, Command & Conquer ile birlikte oyunculara yeni bir dünya vadediyor. Oyun içerisinde Tiberium dünyasında nasıl bir komutan olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Yeni saldırı ve savunma taktikleriyle kaynaklar ve dünya hakimiyeti için savaşabilir, diğer oyuncularla birlikte ittifaklar kurarak Tiberium için verilen büyük savaşa destek olabilirsiniz.

Hiçbir kurulum dosyası indirmeden ve yüklemeden oynayabileceğiniz Command & Conquer’i tamamen Türkçe olarak  deneyimleyebilirsiniz.

http://www.joygame.com/command-and-conquer/

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Gökhan Menge

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir