Sosyal medya

Haber

Combat Arms’a muazzam yenilikler geliyor

Combat Arms

Nexon Europe, oyunseverlerin büyük rağbet gösterdiği çok oyunculu online oyunu Combat Arms’ın oyun içi ekonomisine bir dizi yeni güncelleme getirdiğini duyurdu.  Ön yüklemenin bir parçası olan bu güncellemeler saha şartlarını eşitlemeyi ve oyun deneyimini zenginleştirerek oyunculara daha çok keyif verme amacını taşıyor. Konuyla ilgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Büyük ilgi gören Combat Arms’a muazzam yenilikler geliyor

Nexon Europe, oyunseverlerin büyük rağbet gösterdiği çok oyunculu online oyunu Combat Arms’ın oyun içi ekonomisine bir dizi yeni güncelleme getirdiğini duyurdu. Ön yüklemenin bir parçası olan bu güncellemeler saha şartlarını eşitlemeyi ve oyun deneyimini zenginleştirerek oyunculara daha çok keyif verme amacını taşıyor.

Bu ayın ilk ekonomi güncellemesi bir günlük kiralama sistemi olacak. Bu sistemle oyuncular belli bir eşyayı kalıcı bir satın alma işlemine gerek olmaksızın, Eşya Puanı (GP) ile kiralayabilecekler. Bu değişiklik oyunculara büyük bir yenilik getiriyor. Oyuncular eşyaları bir gün için kiralamakla da sınırlı kalmayacak, diledikleri sürece günlük bazda kiraladıkları eşyaları yenileyebilecekler. Bu ay oyuna bir de ücretsiz silah rotasyon sistemi eklendi. Mevcut silah havuzundan çekilebilecek bu ücretsiz silahlar, koşulları eşitlemek için sürekli rotasyonda kalacak ancak bu özellik sınırlı bir süre için oyunculara sunuluyor. Fiyatlama konusunda yapılan düzenlemeyle oyuncuların silahlarını yükseltme koşulları daha da iyileşecek ve oyundan alınan keyifte devrim niteliğinde değişimler yaşanacak.

Combat Arms

Bundan sonraki değişikliklerle ilgili ipuçları veren Nexon Europe yeni bir envanter yönetimi stili üzerinde çalıştıklarını da duyurdu

 

Geçtiğimiz ay önyükleme sonucunda oyunda bir dizi değişikliğe tanık olmuştuk. Örneğin GP güncellemesi ile daha çok puan kazanılması, böylece puan, eşya ve silah alımlarında daha adil bir düzen sağlanmıştı. Siyah ve gri HiSec’lerin tek ve yenilenmiş bir kasayla değiştirilmesi sayesinde Nexon Cash (NX) kullanmayan oyuncular büyük faydalar elde ediyor. Silah yenileme kitindeki değişiklerle ise bu kite daha uzun sure sahip olmak isteyen oyunculara daha fazla seçenekler sunuluyor.

Nexon Europe Ürün Müdürlerinden Jason Han, konuya ilişkin şu açıklamayı yapıyor: “Oyunlarımızda oyuncu deneyimini zenginleştirmek için sürekli değişiklikler yapmaya çalışıyoruz fakat bu kez Combat Arms’daki değişimler gerçekten çok önemli ve oyucuların maksimum olumlu sonuç alması üzerine tasarlandı. Bu küçük değişikliklerle oyunculara verilen seçenekler Combat Arms deneyimlerinden kendi tarzlarında daha çok keyif almalarını ve bir oyuncunun sadece daha çok oynadığı için öne geçmesini engelleyerek herkesin oyunda daha iyi zaman geçirmesini sağlayacak. Bu muhteşem değişikliklerin bir an önce kullanılmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bundan sonraki değişikliklerle ilgili ipuçları veren Nexon Europe yeni bir envanter yönetimi stili üzerinde çalıştıklarını da duyurdu. Yeni silah alımı seçeneklerini kaybetmeyecek olan oyuncular envanterlerinde sırf yer olmadığı için eşyalarını atmak zorunda kalmayacak. Yeni bir takas sistemi getirilecek ve oyuncular eski eşyalarını yenileriyle değiştirebilecekler. Oyuncuların gözlerini dört açarak bu sistemin nasıl işlediğine dair duyuruları takip etmeleri öneriliyor. Yeni değişiklikler çok yakında duyurulacak.”

 

Titanfall Frontier’s Edge DLC’si çıktı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval