Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Yeni Marka OMIX’ten Rakiplerine Meydan Okuyan Teknoloji Şovu!

OMIX ekosistem

Türkiye pazarına kısa süre önce giren ve gerçekleştirdiği basın lansmanıyla Türkiye hedeflerini duyuran Singapur merkezli teknoloji markası OMIX, Uzak Doğu’nun teknolojideki bilgi ve deneyimini yerli üretim kabiliyetleriyle bir araya getiriyor. Türkiye pazarına yeni giren Omix, ürettiği teknoloji ürünlerini erişilebilir fiyatlarla tüketiciye sunarak pazarda fark yaratmayı amaçlıyor.


İlginizi çekebilir: OMIX Akıllı Telefonlar Yerli Üretimle Tüketicilerle Buluşuyor!


Omix, “akıllı insanların akıllı teknoloji markası” mottosuyla yola çıkmış

“Akıllı insanların akıllı teknoloji markası” mottosuyla yola çıkan OMIX, yenilikçi ve uygun fiyatlı akıllı teknoloji ürünleri ile Türkiye pazarına resmi bir giriş yaptı. Her üründe farklı bir deneyim yolculuğu yaşatmayı hedefleyen OMIX, tasarım çizgileriyle dikkat çeken X300 ve X500 akıllı telefon modellerini ve ekosistem ürünlerini tanıttı.

Omix X500

Omix X500

OMIX Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki tesisinde ürettiği yeni modellerinden X300 ve X500’de 6,67 inçlik Full HD+ ekranı ile sonsuz bir ekran deneyimi sunuyor. Arkada dörtlü kamera dizilimi ile gelen cihazlarda yapay zekâ destekli AI 96MP ve AI 108MP çözünürlüğün yanı sıra geniş açı, makro ve alan derinliğini birleştirerek mobil fotoğrafçılığa yeni bir bakış açısı getiriyor. Gücünü HyperGame teknolojisine sahip Mediatek Helio G80’in 12nm 8 çekirdekli işlemcisinden ve 5.000 mAH uzun kullanım ömürlü hızlı şarj destekli pilinden alan cihazlar, yüz tanıma özelliği ile güvenlik de vadediyor.

Omix X300

Omix X300

Omix Türkiye’nin liderliğini Muzaffer Gölcü yürütüyor

OMIX Türkiye’de teknoloji sektörünün başarılı isimlerinden Muzaffer Gölcü’nün liderliğindeki deneyimli bir ekiple dikkat çekiyor.

Öncelikli hedef yüzde 10’luk pazar payı elde etmek diyen OMIX Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü, “OMIX olarak 15 yeni teknoloji ürünümüz ile giriş yaptığımız Türkiye akıllı telefon pazarındaki öncelikli hedefimiz yüzde 10’luk bir payı elde etmek. Bu hedef doğrultusunda 2022’de başka akıllı telefon modellerimizi de müşterilerimizle buluşturacağız. Bu yeni modellerle pazardaki ürün sayımız 20’yi aşmış olacak. Türkiye’de teknolojinin sadeleştiği ve akıllı teknolojilere herkesin erişebildiği bir pazar yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tam 15 Ekosistem ürünü ve MixO Platformu tanıtıldı

Etkinlikte ayrıca OMIX’in tüm akıllı telefonlarının ve ekosistem ürünlerinin uyum içinde çalışmasını sağlayan yenilikçi platform MixO da tanıtıldı. OMIX ekosistem ürünlerinde bulunan özel bir çip sayesinde hem hızlı ve kolay bir ürün kurulumu sağlıyor, hem de tüm OMIX cihazları en üst düzey güvenlikle MixO platformunda tek bir uygulamadan yönetilebiliyor. Marka ve cihaz bağımsız olarak çalışan MixO, Apple Store ve Google Play Store’da yerini almış durumda.

Omix ekosistem

OMIX, 5G, yapay zeka ve nesnelerin interneti tabanlı ürünleri ile öne çıkmayı hedefliyor ve tüm ürünlerini MixO çatısı altında tek bir platformda yenilikçi bir teknolojiyle kullanıcılarıyla buluşturuyor.

OMIX akıllı telefonlarının yanı sıra yeni ekosistem ürünlerini de tanıttı. Yenilikçi kablosuz kulaklık modelleri MixBuds Plus, MixBuds Pro, MixPods Pro ile robot süpürge modelleri MixBot Plus ve MixBot Pro, yeni tablet bilgisayar MixTab Pro ile markanın nesnelerin interneti tabanlı ev ürünleri kategorisinde yer verdiği robot kamera, bağlantı çözümleri; MixCam Pro, MixSocket Pro, MixPlug, MixLight Pro, MixWi-Fi Plus, MixWi-Fi Pro ve MixAir Desktop Pro’nun yer aldığı 15 ürün OMIX tarafından Türkiye pazarına sunuldu.

Omix yetkilileri, müşterilere satış sonrası hizmetlerde yüksek memnuniyet sunma sözü veriyorlar

Türkiye genelinde OMIX Merkez Servis ile birlikte Genpa, KVK ve BDH servisleri sayesinde kullanıcılarına hızlı servis vermeyi amaçlayan OMIX, yaygın servis ağıyla da ön plana çıkmak istiyor. Ücretsiz kargo hizmeti sağlayan servislerin ön bürolarından da “hızlı servis” hizmeti alınabiliyor. OMIX ayrıca kendi bünyesinde kurduğu çağrı merkezi (0850 474 OMIX) ile de kullanıcılarına satış sonrası hizmetleri vermeye başlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

1 yorum

1 yorum

  1. Muzaffer Gölcü

    14 Aralık 2021 at 16:39

    General Mobile oldu OMIX 🙂 sayın muzaffer bey

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval