Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Yeni Galaxy’ler 20 Haziran’da ortaya çıkacak

Şu ana kadar sızıntılarla gündemde kalan Samsung’un yeni cihazları Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Zoom ve Galaxy S4 Active’nin henüz ne zaman tanıtılacağı tam olarak bilinmiyordu. Tahmini olarak birkaç hafta içerisinde tanıtılacağı düşünülen cihazların ve bunlara ek olarak Galaxy Note 3’ün de tanıtılabileceği düşünülen o büyük gecenin tarihi ise Samsung tarafından açıklandı. 20 Haziran’da Londra’da özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyuran Samsung, bu dev etkinliğin Samsung Mobile’ın resmi Youtube sayfasından da canlı olarak yayınlanacağını belirtti.

Etkinlik davetinde yazana göre, yeni Galaxy ve Ativ serilerine mensup yeni cihazların tanıtılacağı gecede, hem Android hem de Windows Phone’lu cihazlar ortaya çıkabilir. Aslına bakarsanız bir Unpacked etkinliği olmadığı için Galaxy Note 3’ün bu gecede tanıtılması beklenmiyor. Ama belli de olmaz, Samsung bir sürpriz yapabilir.

Etkinliğe kadar etkinlik ile ilgili gelen sızıntıları ve etkinlikte ortaya çıkan cihazları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval